adcov.com

Olej z łososia w dnie moczanowej

Olej z łososia w dnie moczanowej


Dnę może powodować poważne ból stawów, w szczególności w nogach. Ludzie, którzy mają nadwagę, a ponad 40 lat są najbardziej prawdopodobne, aby mieć do czynienia z dną moczanową. Od lat środowisko medyczne traktuje dna z leków przeciwbólowych, takich jak Motrin. Te leki przeciwbólowe zapewnić jedynie poprawkę krótkoterminowy, jednak i po ich mijać ból powraca dna. Naturalną alternatywą leczenia dny moczanowej są trwalsze i mają pozytywny wpływ na zdrowie pacjentów poza leczeniu dny moczanowej.

Co to jest dna moczanowa

Skaza moczanowa jest typu zapalenia stawów, które pojawia się nadmierne stężenie kwasu moczowego opiera się i tworzy kryształy stawów ciała. Kryształy te powodują, stawy, by stać się stan zapalny. W miarę upływu czasu, powodując stan zapalny może wzrosnąć więcej bólu. 40 i starsi mężczyźni i kobiety, które przeszły menopauzę są bardziej podatne na rozwój fugi.

Przyczyny dny moczanowej

Osoby, które mają nadwagę lub że jedzenia i picia zbyt są na większe ryzyko rozwoju dny moczanowej, ponieważ niektóre rodzaje żywności może powodować kwas moczowy szybciej zbierać. Operacja lub infekcja może prowadzić w przypadku, dny moczanowej, podobnie jak długoterminowe stres fizyczny lub emocjonalne.

Korzyści z Salmon Oil

Przy leczeniu dny moczanowej, naturalne sposoby leczenia okazały się mieć dłuższy wpływ na trwałą dną od tradycyjnych metod leczenia. Dodając jedną łyżkę oleju z łososia do menu każdy dzień wystarczająco dużo kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe będzie spożywana, aby pomóc zmniejszyć stan zapalny i obrzęk spowodowany przez podagrę. Gdy zapalenie zmniejszyć ból stawów będzie także ulgę. Nie dodawać oleju z łososia do codziennej diety, jeśli nie wiadomo, alergie na owoce morza. Przed rozpoczęciem nowego rutynowych odżywczych zawsze skonsultować się z lekarzem.

Inne korzyści żywieniowe

Poza tym pomaga złagodzić ból podagry, olej z łososia jest również dobre dla pomocy w obniżeniu poziomu cholesterolu i zwiększenie HDL we krwi. Tran z łososia jest znany również zapobieganie nowotworu gruczołu krokowego i zmniejszenie szans na raka piersi. Osoby, które zmagają się z depresją mogą korzystać z oleju z łososia, ponieważ zmniejsza uczucie depresji. Uważa się także, iż olej łososiowy może przyczynić się do poprawy pamięci i zmniejsza skutki demencji.

Pokarmy, których należy unikać

, Podczas gdy olej z łososia i zimna woda ryby może być bardzo korzystne dla osób, które cierpią z powodu dny moczanowej są też niektóre pokarmy, których należy unikać. Żywności, która jest bogata w puryny, takich jak serce, małże, drożdży i produktów należy unikać. Żywności, które są bogate w tłuszcze, smażone lub które zawierają tłuszcze trans powoduje przyrost masy ciała i zwiększenie stężenia kwasu moczowego.