adcov.com

Olej węża zadośćuczynienie

Termin "olej węża" stało się synonimem środka lub idei niewielką lub żadną wartość, która jest przekazywana się jako panaceum. Historycznie, wiele panaceum alls jest handlował jako olej wąż zawarta żadna część węża ogóle; tak czy nie mieli żadnych korzyści nie miał nic wspólnego z oleju węża.

Historia

Olej wąż był prawdziwym lekarstwem przywiezione z Chin przez imigrantów, którzy przybyli do Ameryki w 19 wieku. Wielu chińskich imigrantów, pracował na kolei, a oni wykorzystali swoje tradycyjne środki zaradcze, aby pomóc złagodzić bóle związane z takim ciężkiej pracy fizycznej. Mogą one wspólnie z ich kolegów robotników ze wszystkich środowisk etnicznych i rozeszła się, że olej wąż był dobry leczenia bóle. Jak rozeszła się, oportuniści używane reputację tego środka sprzedawać własne maści i mazidła, z których wiele wykorzystywanych wołowiny lub innego smaru w miejsce oleju węża.

Zastosowania

Wąż środki olejowe przeznaczone są dla bólu stawów, zapalenie kaletki, bóle mięśni, skręcenia, cięcia i innych drobnych podrażnień skóry. Wąż sprzedawców oleju, tymi, którzy dali temu zaradzić złe imię, reklamowany jako utwardzanie ich maści nie tylko te warunki, ale wiele innych, które nie mogły być w rzeczywistości troszczą się kwasu tłuszczowego sam. Jeśli potrzebujesz zwolnienie z bóle, olej Erabu morze wąż jest dobry wybór, zgodnie z Scientific American. Można także wziąć olej węża jako wewnętrzny suplement Omega-3, jeśli chcesz, aby upewnić się, że są coraz najbogatszym źródłem.

Testy na wytopionego tłuszczu z Enhydris chiński koncert, że zawiera 20 proc kwas eikozapentaenowy (EPA), który jest jednym z najbardziej łatwo użytkowych Omega-3 kwasy tłuszczowe. Porównywalnie, olej grzechotnik, który czasem wykorzystywane do emulacji oryginalnego środka, zawiera tylko 8,5 procent EPA. Łosoś jest najbliżej w omega-3 roku, zawierający 18 proc.

Zakupów

Zakup produktów naftowych wąż Internecie. Możesz również skontaktować się z lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, aby zobaczyć, czy prowadzą one tego środka, czy może zamówić go dla Ciebie. Należy uważać, aby wyglądać na autentyczne Erabu oleju morze węża z wysokim stężeniem EPA.