adcov.com

Olej kokosowy dla niemowląt

Olej kokosowy dla niemowląt


Olej kokosowy jest nazywany przez wielu "najzdrowszy olej na świecie." Mimo, że był kiedyś oczerniany z wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych, ostatnie badania wskazują, że jej średniej długości łańcucha kwasy tłuszczowe i antybakteryjne właściwości sprawiają, że rzeczywiście zdrowy wybór, według strony internetowej Marka Codzienny Apple. Jego hipoalergiczna natura, profil żywieniowy i lekki smak sprawiają, że jest idealnym składnikiem do uwzględnienia w żywności dla niemowląt, a jego nawilżające i przeciwzapalne właściwości sprawiają, że jest doskonałą pozycję, aby umieścić w pielęgnacji skóry dziecka.

Żywność dla dzieci

Kokosowy, które w rzeczywistości nie jest w ogóle nakrętka jest uważana za bardzo hipoalergiczny, co sprawia, że ​​doskonałe żywności dla niemowląt. Ponadto, również jest bardzo bogate w kwas laurynowy, kwas tłuszczowy w mleku matki, która zwiększa strawność i uważa się, że właściwości ochronne. Dodatkowo, dodając zdrowe tłuszcze do warzyw, takich jak marchew, dynia, szpinak, dynia, które są bogate w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takich jak A, D, E i K ułatwia wchłanianie tych kluczowych składników odżywczych.

Kiedy lekarz wyczyszczone dziecko do spożywania pokarmów stałych, należy rozważyć dodanie niewielkiej ilości oleju kokosowego, niesłodzone mleko lub krem ​​do elementów, które dziecko nie mieli wcześniej. Jak z każdym jedzeniem, nie wprowadzają produkty kokosowego i kolejny nowy element w tym samym czasie, w przypadku dziecka ma negatywną reakcję. Za przysmak, za mieszanie zbóż dziecka lub warzyw, owoców lub mięsa puree z mlekiem kokosowym zamiast mleka, wzoru lub wody.

Nawilżający

Olej kokosowy, który jest bogaty w zdrowe tłuszcze i witaminy, jest bardzo skuteczny nawilżający. Wiele osób również korzystać lekki, naturalny zapach oleju jest. Dodatkowo, jest to produkt naturalny, który całkowicie nie zawierają ostrych związków chemicznych i zapachowych, które znajdują się w wielu nawilżające handlowych. Zastanów nawilżający dziecko z oleju kokosowego zamiast regularnego balsam po dziecka następnej kąpieli. Podczas nawilżania dziecko z olejem, można również oddawać swoje dziecko z kojący masaż niemowląt, który został pokazany w wielu badaniach w celu zwiększenia wiązania, pomoc w rozwoju zdrowego snu i prędkość masy ciała niemowlęcia.

Cradle Cap Remedy

Noworodki oferują cierpią Ciemieniucha, co jest warunkiem oznaczone kruchych łuszczących się plam na skórze na skórę głowy. Ten stan, który jest nieszkodliwy, może być traktowane w domu przy użyciu oleju kokosowego, według strony internetowej Dziecko Center. Właściwości antybakteryjne z oleju kokosowego pomoże uspokoić zapalenie delikatnej skóry dziecka, a olej sam pomoże nawilżają suchą skórę i poluzować płatków. Zastosuj czysty olej kokosowy do skóry głowy dziecka, pozwól mu siedzieć na około 15 minut, a następnie delikatnie wyjąć płatki miękką szczotką, szczoteczki lub grzebienia. Śledź leczenie oleju z łagodnym szamponem, aby usunąć wszelkie pozostałe płatki.

Rozwiązanie pielucha wysypka

Olej kokosowy jest również naturalny środek na pieluszkowe. Naturalne tłuszcze pomagają zapewnić barierę wilgoci, witaminy i zdrowe tłuszcze odżywiają skórę, a natura antybakteryjne z oleju kokosowego pomaga zapobiec zakażeniu. Do wykorzystania jako maści pieluchy, po prostu zastosować obfitą ilość czystego oleju kokosowego na świeżo oczyszczonej skóry dziecka po zmianie pieluszki dziecka.