adcov.com

Ograniczenie kalorii i długowieczność

Ograniczenie kalorii i długowieczność


Od wieków, starzenie się mężczyzn i kobiet szukał tajemnicy, aby żyć dłużej. Legendarny wyszukiwarka Ponce de Leon dla fontanny młodości symbolizuje dążenie ludzkości, przedłużającą trwałość. Niektórzy naukowcy i badacze uważają, że mogą one znaleźć jedną strategię rozszerzenia życie. Według badań jeden tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt dwóch Univerity Kalifornii przeprowadzonego przez Linda Youngman, Jin-Young Park i Bruce Ames, który koncentruje się na długowieczności u myszy, ograniczenie kalorii może być długo szukał sekret długowieczności.

Ograniczenie kalorii

Centrum Kontroli Chorób podaje, że przeciętny człowiek w Stanach Zjednoczonych zużywa dwóch tysiąc siedemset czterdzieści pięć kalorii dziennie, podczas gdy przeciętne kobiety zużywa +1833. Dieter, który wyrusza na restrykcyjne diety niskokalorycznej zmniejsza liczbę kalorii aż o jedną trzecią, w zależności od tego, jak poważne ograniczenia kalorii. Przeciętna kobieta na restrykcyjnej diecie niskokalorycznej zużywa jeden tysięcy dwieście dwadzieścia dwie kalorii, podczas gdy przeciętny człowiek zużywa +1,83 tysiące kalorii.

Ograniczenie kalorii w ludzi

Narodowy Instytut Starzenia finansuje badanie zatytułowane kompleksowej oceny długoterminowych skutków o ograniczenie spożycia energii lub kalorii. Celem badania jest określenie kalorii efekty dwóch lat ograniczenia kalorii na ludzi. Według naukowców prowadzących badania kalorii, jeśli zużywa normalną ilość kalorii i przełączyć się na ograniczenie kalorii w diecie, należy spodziewać się stracić 15% procent masy ciała. Pozostałe skutki ograniczenia kalorii na ludzi są nadal badane.

Badania Łączenie długowieczność Calorie Restriction

W 1935 roku, Clive McKay z Cornell University odkryli, że szczury spożywające mniej kalorii żył dłużej niż 30% szczurów spożywających normalną liczbę kalorii. Badania nad skutkami ograniczenia kalorii nadal od obserwacji McKaya. Badanie przeprowadzone przez Stevena Austad z Harvard University w 1988 roku wykazały, że długość życia pająków został rozszerzony poprzez ograniczenie kalorii. I James Jiang i grupa lub naukowcy z Louisiana State University przeprowadzili badania, w 2000 roku i stwierdził, że zmniejszenie spożycia żywności drożdży zwiększona żywotność. Niektórzy naukowcy starają się ustalić, czy wyniki tych badań rozciąga się na życie człowieka.

Korzyści

Według dr Williama Kraus, kardiolog w Duke University Medical Center, ograniczenie kalorii jest tylko praktyka, który został pokazany na "spowolnić proces starzenia, przedłużyć żywotność i zachować zdrowie i witalność." Badania na ograniczenie kalorii na zwierzętach ujawniają następujące korzyści: obniżone ryzyko rozwoju cukrzycy, raka i chorób serca i zmniejszenie poziomu cholesterolu, zwiększenie długości życia, i tworzenie nerwów u zwierząt z chorobą Parkinsona, choroba Huntingtona, choroby Alzheimera i udaru mózgu.

Zagrożenia

Przed rozpoczęciem ograniczeniem kalorii w diecie, należy skonsultować się z dietetykiem i upewnić się, że dieta ma odpowiednie odżywianie. Dieta, że ​​brakuje niezbędnych składników odżywczych dla zdrowia będzie niekorzystnie wpływać na układ odpornościowy, gęstość kości i zdolność koncentracji i skupienia. Kobiety mogą wystąpić nieprawidłowości w miesiączki. Zgodnie z Mayo Clinic, "nadmierne ograniczenie kalorii może spowodować niedokrwistość, zawroty głowy, depresja, drażliwość, senność i obrzęk rąk i stóp. Upewnij się, że Twoja dieta jest korzystna, nie jest szkodliwe dla zdrowia.