adcov.com

Odżywki białkowe Plan & Migrena Bóle głowy

Odżywki białkowe Plan & Migrena Bóle głowy


Jednym z głównych powodów ludzie angażują się w planie proszku białko jest opracowanie wzrost masy mięśniowej i schudnąć, ale także chcą wyglądać szczuplejsze i rosną zdrowsze i mocniejsze. Kulturyści są najczęstszymi użytkownikami proszków białka ze względu na potencjał budowania mięśni. Jest to szlachetna sprawa, ale jeśli cierpi na migrenowe bóle głowy i są na planie proszku białka, może być przyczyną migreny, lub przynajmniej je zaostrza.

Co to jest migrenowy ból głowy?

Więcej niż tylko zwykłym bólem głowy, które mogą być spowodowane przez stres, napięcie mięśni w szyi i ramion, a nawet zablokowanych zatok, migrenowe bóle głowy mogą być wywołane przez dziedziczność, poziom hormonów, leki na receptę, warunków środowiska i alergii. Osoby z migrenami często mają wrażliwość na światło i dźwięk, mogą odczuwać ból na jednym boku głowy, zawroty głowy, zaburzenia widzenia i innych warunków, które odnosi się do faktu, że mózg kontroluje nasze ciała. Migreny mogą trwać od kilku godzin do kilku dni i są zazwyczaj obezwładniające; mogą one występować jako często kilkakrotnie tydzień do kilku razy w miesiącu.

Proszki proteinowe są bezpieczne?

W większości przypadków, tak; Jednakże, jak w przypadku każdego suplementu jest niebezpieczeństwo zatrucia lub negatywnych interakcji. Większość proszki białek mają witamin i minerałów w nich, a także soję, albo serwatka, kazeina, jajka lub inne formy białka, które zostały odtworzone, w postaci proszku. Zawsze czytać etykiety i skonsultować się z lekarzem o wszelkich suplementów, które zażywasz, aby upewnić się, że przedawkowanie nie występują.

Inne korzyści z proszków białka i powikłania

Proszki białkowe są również reklamowany jako dobre dla zdrowia serca i obniżenie złego cholesterolu. Te i inne dodatki, ale również związane z migreny, bezsenności, depresji i choroby afektywnej dwubiegunowej. W istocie zdarza się, nadmiar białka, witaminy i składniki mineralne prowadzić do utraty neuroprzekaźników utrzymujących chemii mózgu w równowadze.

Proszki proteinowe Związany z migreny

Większość ludzi, którzy biorą proszki białkowe nie wystąpią negatywne skutki uboczne, ale jeśli cierpią z powodu migreny, biorąc te proszki, należy rozważyć zatrzymanie dodatek. Nadmiar białka w diecie może być również opodatkowania na wątrobę i nerki. Nadmiar białka może spowodować brak równowagi w chemii mózgu i prowadzić do migreny.

Prosty Eksperyment

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie, którzy nie biorą w wystarczającej ilości białka z pożywienia, aby spełnić indywidualne potrzeby ich ciała mogą skorzystać z planu proszku białka. Jeśli jednak zaczynają doświadczać migreny lub zwiększenie ich, możesz zrobić mały eksperyment na sobie sprawdzić, czy dodatek jest rzeczywiście przyczyną. Przerwanie stosowania leku w proszku białka i zmniejszy twoje bóle głowy, może być jednym z tych, którzy mają negatywną reakcję na proszki białkowe i powinni znaleźć inne sposoby spełnienia potrzeb żywieniowych.