adcov.com

Odzyskiwanie Od Shin Szyny

Shin szyn jest warunkiem zwykle wpływa sportowców, którzy używają powtarzalne i intensywne ruchy nóg i stóp. Bolesne, zespół ten może powodować objawy podrażnienia w przedniej lub przedniej części dolnej. Odzyskiwanie shin często trwa kilka tygodni skróconych lub zmodyfikowanych działań fizycznych i naprzemiennie w technikach sporcie lub działalności.

Shin Szyny Podstawy

Shin, znany także jako zespół stresu piszczelowej medycznych, jest stan podrażnienia tkanki łącznej, który łączy kości piszczelowej lub kości podudzia do mięśni. Może to być również spowodowane podrażnieniem okostnej lub tkanki, która obejmuje kości. Shin są często spowodowane przez stres w obszarze intensywnych powtarzalnych czynności fizycznych, takich jak bieganie czy skoki.

Zespół stresu lub kości piszczelowej goleni szyn mogą powodować obrzęk, tkliwość i ból z obszaru tuż poniżej kolana do kostki wzdłuż kości piszczelowej. Ból może być spowodowany przez nadmierne zużycie lub ruchów stopy lub kostki. Czasami małe grudki można palpacyjnie pobliżu kości piszczelowej. Dyskomfort może czasami ułatwić podczas sesji treningowych, a następnie zintensyfikować po zakończeniu działalności.

Leczenie Shin Szyny

Leczenie shin dotyczy zarządzania zapalenie lub obrzęk, który występuje z tego stanu. Jest to skuteczny sposób, aby zapobiec dalszym szkodom lub chroniczne problemy. Aby zarządzać piszczelowej zapalenie zespół napięcia, wykorzystanie odpoczynek, lód i leków przeciwzapalnych złagodzić podrażnienie, obrzęk i objawy są zalecane.

Poprawa Shin Szyny

Pomyślne wyjście z shin może potrwać kilka tygodni w zależności od nasilenia objawów. Po ostrej lub początkowy ból i dyskomfort zmniejszył się, aktywność fizyczna może być wznowione w ograniczonym zakresie. To się nazywa względną reszta. Reszta jest względna aktywność fizyczna, gdzie niektóre, który nie pogorszy obszar goleni jest kontynuowana aż do ustąpienia objawów. Działania normalne, szczególnie intensywne sporty, powinny być wznowione stopniowo. Próbuję pracować przez ból i nadal męczących ruchów może tylko zaostrzyć zespół stresu piszczeli i zwiększyć czas powrotu.

Poprawa Shin Szyny przez Zapobiegania

Najlepszym sposobem, aby odzyskać od shin jest w celu zapobieżenia dalszym urazom. Można to osiągnąć poprzez modyfikację intensywne ruchy stóp i nóg. Nadmierne pronacji lub walcowanie stóp wewnątrz, na przykład, może spowodować golenie szyny. Kostki rozciąganie i wzmacnianie w połączeniu z wykorzystaniem wkładek obuwniczych do absorpcji szoku i utrzymać stopę w odpowiednim ustawieniu, może zmniejszyć ryzyko nawrotu objawów. Działania stymulacji może również pomóc. Ograniczyć częste zwiększa intensywność działalności w celu zapobiegania nadużywania mięśni, które mogą prowadzić do shin.