adcov.com

Odmładzanie skóry Terapia światłem

Skierowana na skórę, terapia światłem dawno okazały się skuteczne w zwalczaniu trądziku i poprawy oznaki życia. Terapia światłem łączy starożytne greckie tajemnice światła ekspozycji z udziałem nowoczesnej nauki produkować skuteczne anti-aging i niedz zabiegi obrażeń.

Definicja

Terapia światłem, zwany także zdjęcia terapia polega ekspozycji na pewne długości światła nadfioletowego, za pomocą diod elektroluminescencyjnych nich lamp, dla danego czasu.

Prace lekkie Jak Therapy

Diody elektroluminescencyjne (LED) emitują fale świetlne w podczerwieni, które działają w celu zmniejszenia starzenia, drobne linie i zmarszczki na powierzchni skóry. Oferuje bezbolesne alternatywę dla procedur i anti-aging do pielęgnacji skóry, terapia światłem wnika do komórek skóry, powodując ich wyższy poziom produkcji kolagenu, co przyczynia się do elastyczności skóry.

Cel

Terapia światłem jest szeroko zbadane i znane znacznie poprawić stan skóry poprzez stymulowanie żywą tkankę. Według amerykańskiego National Library of Medicine, badania laboratoryjne wykazały, że komórki skóry rosną 150-200 procent szybciej pod wpływem pewnych długościach fal świetlnych LED.

Korzyści

Pozyskiwane na badania NASA technologia terapia światłem wykazano, aby poprawić elastyczność skóry, dźwięk i teksturę. Ukierunkowane wiązki światła na powierzchni skóry, również pomoc w zabijaniu bakterii powodujących trądzik, zwiększenie obrotu i poprawy pigmentacji i cerę.

Fakty

Zabiegi wykonywane są na światło ambulatoryjnie i nie zatrudniają agresywnych peelingów chemicznych lub innych technik, mikrodermabrazji, które mogą podrażniać skórę. Nie ma ryzyka spalania lub uszkodzenie skóry.