adcov.com

Ocet i Cukrzyca Informacje

Octowy jest wykorzystywany w wielu zastosowaniach i sposobach leczenia w domu. Istnieją pewne dowody, że niektóre rodzaje octu może stabilizować poziom glukozy we krwi na czczo u osób z cukrzycą.

Rodzaje

Jabłkowego ocet najczęściej używane w leczeniu odmiany cukrzycy. Teoria octu jabłkowego jest to, że przeciwutleniacze z jabłek nie zostały usunięte, jak ocet przechodzi proces destylacji, który usuwa osady i substancje odżywcze.

Stosowanie

Ocet może spalić gardła w przypadku połknięcia sam. Większość aplikacji na cukrzycę wymagają 2 do 3 łyżki. rozcieńczyć 16 uncji wody, przed snem. Poziom cukru we krwi są niższe w godzinach porannych dla większości chorych na cukrzycę, ale ocet zostały wykorzystane do dalszego umiarkowanych stężeniach.

Wyniki

Badania opublikowane w "Diabetic Troska" wskazują, że poziom glukozy uzyskane po przebudzeniu były nieco niższe niż w grupie kontrolnej.

Skuteczność

Chociaż wyniki były niższe niż uzyskane dzięki zastosowaniu leków na receptę, były znaczące. Dalsze badania należy zrobić, aby upewnić się, że ocet jest dopuszczalne traktowanie poziomu cukru we krwi.

Wskazania

Osoby z cukrzycą powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek schematu, w tym ocet. Ludzie z problemami lub owrzodzenia przełyku nie należy używać octu.