adcov.com

Obozy w Luizjanie tłuszcz dla dzieci

Obozy w Luizjanie tłuszcz dla dzieci


Mieszkańcy Luizjany poważnie o promowanie aktywnych podmiotów i normalne zakresy wagowe dla swoich dzieci. Pod inspirującym informacyjnej serii, rozjaśnić Luizjana, rodzice i ich dzieci są zachęcane do zwiększenia aktywności fizycznej, jeść zdrową żywność i udziału tłuszczu w poszczególnych obozach sponsorowanych przez rząd. Główną ideą jest budowanie energiczny i zdrowy prąd i przyszłość, ludność. Ponadto, Luizjana ma także prywatne programy odchudzania dla młodzieży.

Pulbic Grupa Wyzwanie

Jeden program on-line, bezpłatne i dostępne od rządu, pyta dzieci Luizjany przyjąć wyzwanie Statystyki zespołu, który wymaga działań nagrywania na spacery i do jedzenia owoców i warzyw. Uczestnicy tworzą zespoły z 10 lub więcej i przypisać sobie lidera dorosłych. Drużyny śledzić ich kroków z krokomierze lub informacji na odległość, a także nagrywanie ich spożycie zdrowej żywności. Za ich wysiłki, państwo zapewnia nagrody, nagrody motywacyjne i rysunki. Wyniki są wprowadzane w ramach strony państwa lub e-mailem do [email protected]

Program Indywidualny publicznego

Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w państwowych programów on-line, jak osoby prywatne lub z członkami rodziny. Ten rodzaj odwołań obozu tłuszczu wycofywanie młodzieży lub tych, którzy wolą mniej problemów osobistych i publicznych. Uczestnicy ci mogą śledzić ich konsumpcji owoców i warzyw w żywieniu tracker Luly, a także mogą śledzić ich postępy spaceru z krokomierze lub na trasach, publicznych lub osobistych. Funkcja edukacyjna jest premia i geograficzne i historyczne informacje, zamieszczone na stronie internetowej, na specjalistycznych map Luizjana Google, które są dostępne dla wszystkich użytkowników.

Obozy tłuszczu prywatne

Kilka prywatnych obozy letnie, w różnych miejscach Luizjany, skupić się na dzieci i młodzieży z nadwagą. Celem tych programów jest dyktować określoną ilość czasu, aby uczestnicy stracić trochę na wadze i stają się bardziej aktywne. Są to miejsca, aby rozpocząć proces utraty wagi i uczą młodych ludzi, jak osiągnąć swoje cele, kontynuować i utrzymać proces po obozie. Tego typu nadzorowanego programu radzi również uczestników o odżywczych i zdrowotnych, emocjonalnych problemów związanych z redukcji masy ciała.