adcov.com

Obowiązkowe zwroty i paremie prawnicze na wesele śluby

Obowiązkowe zwroty i paremie prawnicze na wesele śluby

W ostatnich latach praktyka pary pisanie własnych ślubowań stał coraz bardziej powszechne, ponieważ przepisy dotyczące ślubów są łagodniejsze w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że tradycyjne małżeństwo śluby są często używane, bynajmniej nie są one konieczne--zastaw małżeństwo sam wystarcza. Jednakże małżeńską musi powiedział officiant i wymaganą liczbę świadków jest ważny.

Proklamacja licencji małżeństwa

Przy ubieganiu się o licencję małżeństwa, urzędnik wydające dokument poprosi prawnie wiążące pytania, które zapewniają, że nie ma przeciwwskazań do swojej Unii oraz że zarówno wprowadzania zamówienia w dobrej wierze. Alhough to nie odbywa się w sama uroczystość, jest krokiem prawnie upoważnione do małżeństwa.

Tradycyjne śluby

Tradycyjne wesele śluby są znane śluby "Zrobić". Może zostać stwierdzone w uroczystości religijne i obywatelskie, i para może mieć możliwość wyboru ich z kilku różnych wariantów. Jednak tradycyjne śluby również może być zmieniony, jeśli para chce usunąć zdanie z tekstu--żąda, że zastaw "słuchać" być pominięty jest najczęściej.

Kościół wesele śluby

Choć istnieje nie fragmentu w Biblii, który mówi, że małżeńską musi być wykonywane w określony sposób, ceremonii kościelnych, które wszyscy wydają się mieć te same śluby. Te śluby są powiedział przed gości weselnych i przed Bogiem. Niektórych nominałów mają swoje wesele śluby. Choć są w istocie podobne, każdy są sformułowane nieco inaczej. Dodatkowo pary mogą zażądać uzupełnienia śluby z obietnic, które tworzą, ale nie wszystkich ministrów pozwalają na to.

Samodzielnie składa śluby

Pary, którzy pisać własne śluby może zadecydować o obejmują tradycyjne zwroty po własnych lub po prostu korzystać z nich pisali. Bo tam jest nie prawo nakłada na treść ślubowania w Stanach Zjednoczonych, wiele par po prostu wybrać mówić z serca i zastawiają swoje śluby zgodnie z co wierzą i co małżeństwo oznacza dla nich. Dzięki temu para do Państwa co oni naprawdę oznacza, dodając dodatkowe emocje do ceremonii.