adcov.com

Objawy zapalenia wyrostka robaczkowego u małych dzieci

Zapalenie wyrostka jest, gdy dodatek, mały palec podobny narząd przyłączone do jelita grubego, zapalenia i zakażenie. Po wyrostka robaczkowego rozwija, dodatek musi być usunięty, ponieważ w przeciwnym razie może to pęknięcie, które może spowodować bardziej poważne infekcje i inne komplikacje. Zapalenie wyrostka robaczkowego może wystąpić u każdego, ale jest najczęściej u osób w wieku pomiędzy 10 a 30. To rzadkie u dzieci poniżej 2. Chociaż objawy wydają się być takie same, bez względu na wiek osoby z wyrostka robaczkowego, dzieci robić czasem doświadczyć bardziej zauważalnych objawów z powodu ich małych ciał.

Ból brzucha

Małe dzieci z zapaleniem wyrostka robaczkowego zazwyczaj silny ból brzucha jako oznaka zakażenia. Wiele razy ból będzie zlokalizowany wokół pępka lub w prawym dolnym brzuchu. Na początku infekcji Ból może przyjść i go i otrzymano stałą i bardziej surowe.

Gorączka

W wielu przypadkach, małe dzieci z zapaleniem wyrostka robaczkowego rozwija się gorączka. Gorączka nie jest na ogół bardzo wysoki, może być traktowany ponad recepty gorączki redukujący leków. Jak zakażenie staje się bardziej poważny lub wybuchu dodatku, wysoka gorączka może nagle rozwijać.

Obrzęk

Pojawienie się nadęty lub obrzęk brzucha może być objawem zapalenia wyrostka robaczkowego u małych dzieci. Obrzęk jamy brzusznej zazwyczaj nie jest widoczna u dorosłych lub młodzieży, ale często występuje u niemowląt i małych dzieci.

Biegunka

Małe dzieci i dzieci z zapaleniem wyrostka robaczkowego może wystąpić ataki biegunki jako objaw choroby. W wielu przypadkach, tylko niewielka ilość stolca, mogą być wytwarzane i śluzu może być zauważalne. Rzadziej, ludzie z wyrostka robaczkowego doświadczy zaparcia.

Nudności

Nudności jest często objawem zapalenia wyrostka robaczkowego w młodzieży. Niektóre dzieci również wystąpić wymioty a także nudności, ale nie we wszystkich przypadkach. Wielu rodziców będzie również zauważyć brak apetytu.

Inne objawy

U osób dorosłych, inne możliwe objawy zapalenia wyrostka robaczkowego to trudność lub niemożność przeniesienia gazu, bolesne oddawanie moczu, częste oddawanie moczu lub silną potrzebę oddania moczu. Maluchy mogą również wystąpić niektóre z tych objawów, ale mogą one mieć trudności w komunikacji z ich ograniczonych ich umiejętności komunikacyjnych.