adcov.com

Objawy zapalenia oskrzeli u dorosłych

Zapalenie oskrzeli jest zasadniczo podrażnienie i zapalenie oskrzeli. Ten rodzaj stanu pojawiają się zwykle po walce z jakiejś infekcji dróg oddechowych. Częściej niż nie, ktoś cierpi na zapalenie oskrzeli dostanie się stanie w ciągu kilku dni, ale będzie doświadczenie kilka dość nieprzyjemne objawy przed całkowitego wyleczenia.

Kaszel produktywny

Głównym objawem zapalenia oskrzeli obejmie coś często określane jako produktywnego kaszlu. Ten rodzaj kaszlu będą mieli wyraźną charakterystykę produkcji jakiegoś śluzu zielony lub żółty kolor.

Ból gardła

Osoba z zapaleniem oskrzeli zwykle cierpią na ból gardła. Jest to spowodowane tym kaszel, który spowodował podrażnienie i stan zapalny oskrzeli.

Gorączka

Wiele osób w dalszym ciągu będzie doświadczyć lekką gorączkę mieli podczas infekcji dróg oddechowych podczas zapalenia oskrzeli. Osoba będzie zasadniczo pracują w tej samej temperaturze w całej obu warunkach.

Duszność

Innym objawem zapalenia oskrzeli u dorosłych jest duszność. To mogą towarzyszyć świszczący oddech czy tylko nawijanej uczucie.

Zmęczenie

Większość ludzi, którzy cierpią z powodu zapalenia oskrzeli również rozpocząć lub kontynuować czuć się nieco zmęczony. Wynika to organizm próbuje zwalczyć chorobę, przez co człowiek czuje się zaniedbany i zmęczony.

Przekrwienie

Ktoś cierpi z powodu zapalenia oskrzeli będzie również doświadczać objawów przekrwienia. Będzie to zwykle pojedyncze do klatki piersiowej i może przynieść ze sobą uczucie pieczenia.