adcov.com

Objawy uszkodzenia nerwów głowy

Kierownik uszkodzenie nerwów wpływa znacznie więcej niż głowę. Kwota utraty nerwów w mózgu zależy od takich jak uraz był zaangażowany, szkody wyrządzone dla organizmu ze względu na uszkodzenia nerwów w głowie i zdolności osoby do zrekultywowanego jeśli on wiek, przyczyna i skutek uszkodzenia ma problemy i ból przy ruchu w obszarze ciała. Istnieje kilka typowych objawów uszkodzenia nerwów głowy, które zostały zgłoszone i zbadane.

Uszkodzenie nerwu optycznego

Nerwu wzrokowego jest powszechnie zaangażowane w uszkodzenie głowy nerwów. Uszkodzenie nerwów optycznych tworzy problemy z wizji, koncentracji, utrata pamięci, utraty czucia w ciele, zaburzenia widzenia, problemy z rutynowych codziennych czynności, i niezręczności, koordynacji fizycznej, rozróżniania kolorów, zrzeszającej obiekty z ich wykorzystania, kontroli ciała ruchów, zawroty głowy, dreszcze i uczucie "mrowienia" na skórze.

Porażenie nerwu okoruchowego

Porażenie nerwu okoruchowego zwykle następuje optyczną uszkodzenia nerwów. W tym momencie, pacjent nie jest w stanie kontrolować swoje ruchy oczu. Oczu jest zwykle utrzymywane w położeniu w dół. Opadające powieki --- nawet do tego stopnia, że ​​wydaje się zamknięty --- oko i oko rozszerzenie są wspólne z tym porażeniem dziecięcym. Uczeń ma również problemów ze zmianą w rozbudowę i zmniejszenie wielkości gdy prezentowane z dużym oświetleniu lub całkowitej ciemności.

Uraz zamknięty lub otwarty

Zamknięte urazy głowy występują, gdy głowica jest spełnione przez nadjeżdżający urazu lub siły, powodując, że mózg zderzają czaszki. Szkody wyrządzone mózgu i nerwów zwykle prezentuje się natychmiast. Zamknięte urazy głowy powoduje uszkodzenia nerwów w mózgu i przedstawia problemy, takie jak utrata wzroku czy nerek, rozszerzonych źrenicach, utrata świadomości, problemy z oddychaniem, zawroty głowy, bóle głowy, nudności i wymioty, zaburzeniami mowy i języka, emocjonalne i problemy behawioralne i mózgowo wyciek płynu z nosa lub uszu. Z drugiej strony, urazy mózgu są otwarte ogniskowej, co oznacza, że ​​są one specyficzne dla jednego z obszarów mózgu i nerwów osiadłych tam. Występują one, gdy coś przechodzi obok czaszki i do mózgu. Możliwe przyczyny nerwów i uszkodzenia mózgu może być uraz dużej prędkości, takich jak wystrzał lub obrażeń niskiej prędkości przez coś w rodzaju noża lub innej broni. Złamania czaszki często prowadzą do uszkodzenia mózgu, ponieważ otworzyć kiedy złamania umiejętności, kawałek to może zostać złożone w określonym obszarze mózgu.

Uraz nerwów czaszkowych

Nerwów czaszkowych biegnie od podstawy mózgu, w różnych częściach mózgu, może być zmniejszona, jeśli wystąpi uszkodzenie mózgu. Objawy uszkodzenia nerwu czaszkowego obejmują zaburzenia czucia węchu, wzroku, ruchu oczu i powiek, przywspółczulnego kontrola wielkości źrenicy, ruch oczu, uczucie dotyku na twarzy, ruch mięśni do żucia, ruch mięśni wyraz twarzy, uczucie smaku w przedniej dwie trzecie język, uczucie słuchu i równowagi. Inne zaburzenia są ruchy mięśni w gardle, kontrola gruczołów ślinowych, uczucie smaku w tylnej jednej trzeciej języka, wykrywanie zmian ciśnienia krwi w aorcie, przywspółczulnego kontrolą serca, płuc i narządów jamy brzusznej, ruch mięśnie gardła i karku oraz ruch języka.

Wniosek

Urazy nerwowe mózgu są jednym z najpoważniejszych problemów medycznych i niebezpiecznych. Rekultywacja jest możliwe w niektórych przypadkach, ale nie wszystkie. Jeśli uraz jest zbyt inwazyjne, uszkodzenie nerwów mózg będzie prawdopodobnie przez całe życie.