adcov.com

Objawy urazów pachwiny

Uraz pachwiny powoduje jakiś uraz lub stres do przedniej miednicy znajduje się między nogi i brzuch. Dla niektórych, uraz pachwiny zawiera przepukliny lub ciągnięcia mięśni. Dla innych, oznacza to złamanie stresu lub zwichnięcia. Może ona nawet być wynikiem urazu tępego siły do ​​pachwiny. Niezależnie od przyczyny, uraz pachwiny może przynieść szereg różnych objawów, z których większość jest dość niewygodne, a nawet może być wyniszczające.

Ból

Wszystkich objawów związanych obrażeń krocza, ból jest chyba najczęściej. Czy jest wynikiem bezpośredniego urazu, wciągniętego mięśni lub przepukliny, osobnik cierpi pewnego bólu. Skala obrażeń często dyktuje intensywność bólu, ale to prawie zawsze izolowane do pachwiny lub lekko rozproszone się w sąsiednich rejonach ciała, takich jak uda, biodra lub w dolnej części brzucha.

Obrzęk

Obrzęk często towarzyszy ból z powodu kontuzji pachwiny. Większość czasu jest izolowana na pachwinie i na skutek nadmiaru krwi pędzącej do uszkodzonego obszaru uszkodzenia, co jest odpowiedź immunologiczna organizmu na punkcie uderzenia lub niebezpieczeństwa. Obrzęk może mieć również postać rzeczywistą wystawania, jak ma to miejsce w przypadku przepukliny pachwinowej.

Dyskomfort trawienny

Dla niektórych osób, uraz pachwiny może powodować dolegliwości pokarmowe, zwłaszcza gdy uraz lub niepokój wystąpił w tkance miękkiej. Osoba może stać się nudny i cierpią epizodów wymiotów oraz zaparć, ale w przeciwieństwie do innych przyczyn nudności i zaparcia, to jest bardziej trwałe i długotrwały charakter.

Krwawienie

Możliwe jest również cierpią z powodu krwawienia z urazem pachwiny, który jest często postrzegane w moczu człowieka lub stolcu. Z oddawaniem moczu, kolor moczu do rzeczywistych zmian Więcej w różowy lub czerwony odcień. Z wypróżnień, wygląd stolca staje się ciemniejszy i bardziej smoliste.

Nieruchomość

W cięższych przypadkach, osoba może mieć problemy z mobilnością. Utrzymanie złamania, zwichnięcia lub ciągnięcia mięśni mogą mieć wiele wpływu na ruch nogi, można ograniczyć, a nawet zatrzymanie mobilność.