adcov.com

Objawy skurczu mięśniaków

Mięśniaki macicy są wzrosty w macicy. Istnieją trzy podstawowe typy, pogrupowane według ich lokalizacji. Stacjonarne mięśniaki są najczęściej, i rosną w ścianie macicy; subserosal mięśniaki mocowania na zewnątrz macicy, a czasami mogą być postrzegane jako nierówne pojawieniem się na skórze. Podśluzówkowe mięśniaki rozwijają się na wewnętrznej wyściółki macicy, a to najrzadszy rodzaj. Mięśniaki powodować objawy, w tym ciężkiego krwawienia, bóle brzucha, a nawet niepłodności, ale rzadko są złośliwe. Znaki kurczenie mięśniaków są przede wszystkim zaprzestanie związanych z tym objawów.

Ból brzucha zmniejsza

Według informacji Zdrowia Kobiet, mięśniaki mogą rozwijać i kurczyć z własnej woli, najbardziej przychodzą i odchodzą, nie będąc zauważonym. Większe mięśniaki powodować bóle brzucha i uczucie dyskomfortu, a może poczuć się jak stały ból epoki. Jeśli mięśniaków jest przyczyną bólu brzucha i skurcze, zaprzestania albo zmniejszenia tego bólu jest znakiem, że mięśniaków kurczy. Badania ultradźwiękowe może potwierdzić ten skurcz.

Bezbolesny stosunek seksualny

Jeśli bolesne współżycie jest wyraźny objaw mięśniaków, jak to jest w przypadku wielu chorych, a następnie osiągnięcie współżycia bez bólu jest znakiem, że mięśniaków zmniejszyła. Mięśniaki termokurczliwa według Naturalnie bolesny stosunek jest w większości związany z stacjonarnych mięśniaków, ale zależy od położenia zwłóknieniu są wystarczająco blisko lub na tyle duże, aby być wciśnięty poprzez ściany pochwy podczas stosunku.

Regularne Okres

Bardzo częstym objawem mięśniaków jest nieregularne i zbyt ciężkie krwawienie miesiączkowe. Dla kobiet, których okresy zostały dotknięte przez mięśniaki, osiągających okres regularny cykl to znak, że mięśniaki skurczyła. Krwawienie z pochwy pomiędzy okresami jest również spowodowane przez mięśniaki w macicy. Zaprzestanie pochwy krwawienia między cyklami i ustanowienie jednego cyklu miesięcznego krwawienia jest oznaką kurczenia mięśniaków.

Normalny Oddawanie moczu

Według Shrink mięśniaki Naturalnie, oddawanie moczu wpływa również mięśniaków. Mięśniaki spowodować częstsze oddawanie moczu, a często powodują parcie na mocz bez konieczności przechodzenia wody. Dzieje się tak, gdy mięśniaki presję na układ moczowy i wysyłania sygnałów mylić z mózgiem. Kiedy mięśniaki, które powodowały problemy moczowego kurczyć cyklu moczowego wraca do normy.

Ciąża

Mięśniaki mogą być przyczyną niepłodności. Jeśli są one naciśnięcie jajowodu, mogą być one zatrzymanie gałki uwalniania i mogą blokować przechodzenie plemników do jaja. Jeśli niepłodność jest głównym objawem mięśniaków, to zajście w ciążę jest to pewny znak, że mięśniaki skurczyła. Dla kobiet, które popadły w ciążę po mięśniaki, konieczna jest ostrożność w czasie ciąży, aby upewnić się, że nie wrócisz.