adcov.com

Objawy raka przełyku

Objawy raka przełyku

Odchudzanie

Normalny odchudzania ma nic do zaniepokojony. Jeśli jednak jesteś utraty wagi bez zmiany diety czy stylu życia, należy skonsultować się z lekarzem. W wielu przypadkach raka przełyku, utrata masy ciała mogą być bardzo nasilone. Nie mając na tyle wagi ciała może wpływać na zdolność organizmu do walki z rakiem.

Ból gardła

Raka przełyku postępuje, pacjent zacznie doświadczać bólu gardła. To może prowadzić do trudności w połykaniu i ból przy przełykaniu. To właśnie z powodu zatkania gardła, takiego jak masa. Ból gardła, że ​​nie odejdzie powinny być zawsze sprawdzane przez lekarza jak najszybciej. Im wcześniej wykryty nowotwór, tym większa szansa na przeżycie.

Wymioty

Wymioty są częstym objawem raka przełyku. Wymioty czasami doświadczył po ataku mdłości. Jeśli występują nudności i wymioty, które nie znika w ciągu kilku dni, to należy zwrócić się do lekarza z lekarzem.

Kaszel i odkrztuszanie krwi

Jak gardło jest atakowane przez raka, zaczniesz się chęć kaszlu. Ten kaszel staje się przewlekłe i powinny być wielki znak, że coś jest nie tak. Należy się niepokoić, zwłaszcza jeśli nie masz objawów cokolwiek innego jest nie tak, jak zimno. Istnieją inne nowotwory, które mają również przewlekłe kaszlu lub odpluwanie krwią objawy, takie jak rak płuca. Musisz udać się do lekarza, aby dowiedzieć się, czy kaszel jest na raka przełyku.

Zmęczenie

Zmęczenie jest nadmierne zmęczenie. Połącz zmęczenie niektóre uczucia słabości i masz powody do obaw. Słabość może być odczuwalne w ciągu całego ciała do tego stopnia, że ​​nie masz ochoty dużo. Zmęczenie i osłabienie może być oznaką wielu rzeczy, więc ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy przyczyną jest rak przełyku lub coś innego.