adcov.com

Objawy przedmiotowe i podmiotowe niemowląt uzależnionych

Objawy przedmiotowe i podmiotowe niemowląt uzależnionych


Objawy z dzieckiem narkotyków uzależnionych może różnić indywidualnie, ponieważ każdy noworodek jest inny. Objawy noworodka doświadczenia dla dzieci, a także czas trwania zależą od ilości zużywanej narkotyków matki i ile dziecko nie pozostała we krwi w chwili urodzenia. Ten artykuł stara się zapewnić podstawowe informacje na temat oznak i objawów dziecko cierpi z powodu wycofania leku, a także dostarczanie rozwiązań, w jaki sposób dbać o tych specjalnych najmłodszych.

Objawy przedmiotowe i podmiotowe niemowląt uzależnionych

Gdy kobieta jest w ciąży, prawie wszystko, co przenika do krwiobiegu zużywa dziecka. Z kofeiną do nikotyny, sztuczne stymulanty mogą wpłynąć zarówno na wygląd i zachowanie noworodka. Dla matki, która używa narkotyków, wpływ ten jest jeszcze silniejszy i może powodować stan u niemowlęcia znaną jako syndrom abstynencji u noworodków (NAS), który jest oficjalnym terminem medycznym problemów doświadcza dziecko, spadając z leków, które mają Wprowadzona swoje małe systemy. NAS powoduje dokładnie taką samą reakcję u niemowlęcia jako lek przy użyciu dorosłych jeśli przerywać przyjmowania ich narkotyk z wyboru. Jednakże, z bardzo młodym i małym dzieckiem, skutki mogą być znacznie bardziej traumatyczne i poważne.

Jedną z pierwszych oznak i objawów uzależnionego od narkotyków dziecka po urodzeniu widocznym jest niska waga urodzeniowa. Mimo, że wiele czynników może być przyczyną tego, czy matka jest znany użytkownik narkotyków, narkotyki są prawie zawsze brane pod uwagę. Niskie urodzeń dzieci o masie może być szczególne znaczenie nie tylko ze względu na ich wielkość i wygląd, ale ze względu na niezdolność do odwrócenia infekcji oraz wspólnych zarazki znajdujące się w każdym szpitalu. Mniejsze niemowląt, bardziej podatne on lub ona zachorowaniu, zwłaszcza gdy organizm już walki ze skutków leków.

Dalsze objawy

Uzależnionych dzieci może być również bardzo drażliwy. Mogą udaremnić łatwo, mają krótki temperament lub być zaskoczony w najprostszej dźwięku. Często borykają się z nieregularnej strukturze snu, a może być bardzo nadpobudliwy mimo braku reszty im się uzyskać. Ze względu na te cechy osobowości w ekstremalnych tak młodego dziecka, prawnikami medyczne i opiekunowie muszą mieć nieskończoną cierpliwość tych niemowląt, jak lek działa jego sposób z systemu dziecka.

Objawy długoterminowych

Uzależnionych od narkotyków dziecka mogą wystąpić konsekwencje w późniejszym życiu. Są to opóźnienia umiejętności motorycznych i niezdolność do interakcji z rówieśnikami i towarzysko poprawnie. Wiele dzieci urodzonych uzależniony od narkotyków przejść do walki z problemami zachowania raz są w wieku szkolnym. Możliwość usiedzieć, skupić i utrzymać granice osobiste są czasem wielkich czynów dla tych osób, a problemy te są często rozstrzygane tylko z terapii, zmodyfikowanego planu edukacyjnego i / lub leków na receptę.

Pomoc w uzdrawianiu

Jeśli jesteś rodzicem lub krewnym zastępczej dziecka uzależnionego od narkotyków, są rzeczy, które możesz zrobić, aby spróbować uspokoić niemowlę, gdyż pochodzą od ich narkotykowego nałogu. Pieluszki dziecko szczelnie w koc może przynieść komfort i bezpieczeństwo do maleństwa. To również zapobiega nadmiernej stymulacji, które mogą dalej pogarszać niemowlę. Niektórzy opiekunowie także znaleźć przydatne do nauki masażu niemowląt lub ćwiczyć dużo bujania i kojące dźwięki z tych dzieci.

Nauka Liny

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem, aby pocieszyć i pomóc dziecko narkotyków uzależnionych jest poznać objawy unikalne dla danego dziecka. Od rzucając oczy na nagły ruch kończyny, gdy nauczysz się oznaki dziecko ma zamiar iść na krawędzi, można rozpocząć, aby szybko i właściwie reagować.