adcov.com

Objawy na dzień przed Okresu

Chociaż istnieje kilka objawów, które mogą ostrzegać kobietom z menstruacją, wszystkie objawy nie zawsze są obecne. Niektóre kobiety mogą odczuwać żadnych objawów, podczas gdy inne mogą wystąpić kilka. Jednak większość objawy znikają jak miesiączka dobiega końca. Wzdęcia, wahania nastroju, głodu, bóle głowy i problemy skórne są jednymi z bardziej popularnych znaków na dzień przed rozpoczęciem miesiączki.

Wzdęcia i skurcze

Wzdęcia, skurcze i retencja wody są wspólne przed rozpoczęciem okresu. Niewielki przyrost masy ciała jest również możliwe, ale zazwyczaj jest tylko tymczasowe. Wzdęcia występuje zwykle w jamie brzusznej podczas pęcznienia występuje w kostkach, dłoni i stóp. Skurcze może wynosić od tępego bólu w bólu ostrym w dolnej części brzucha.

Wahania nastroju

Wahania nastroju są dość częstym objawem przed miesiączką. Niepokój, drażliwość i gniew mogą być wnoszone na czas zbliżającego się. Kobiety mogą również wystąpić napady smutku i płaczu.

Przebarwienia

Przebarwienia skóry, takich jak trądzik, skóry tłustej powierzchni może zacząć dzień przed menstruacją, a może tydzień przed. Niektóre kobiety mogą również okazać, że ich włosy są bardziej tłuste, lub na przemian niektóre mogą mieć niezwykle suche włosy.

Obrzęk piersi

Obrzęk i tkliwość piersi mogą być również obecne przed menstruacji. Kobiety mogą czuć się uczucie mrowienia w piersi, a także swędzenie i ogólny dyskomfort.

Żywność Pragnienia

Wiele kobiet zauważy ochotę na niektórych pokarmów przed okresem, a niektóre mogą mieć "wrzucić coś na ząb." Te pragnienia mogą od słonych przekąsek, takich jak chipsy i orzeszki, do słodkich przekąsek, takich jak czekolada.

Zmęczenie

Zmęczenie może pochodzić z wielu różnych kwestii, w tym stres, pogody i problemów medycznych. Jednak zmęczenie jest objawem przed miesiączką. Niektóre kobiety mogą doświadczyć niezdolność do spania przed miesiączką, jak również.

Bóle głowy

Bóle głowy mogą być również przypisane do innych czynników, ale wiele kobiet doświadcza bólu głowy, od niewielkiej do głównych, przed ich okresy rozpocząć. Jak w przypadku innych objawów, nasilenie bólu głowy zazwyczaj zmniejsza po rozpoczęciu menstruacji.