adcov.com

Objawy migreny

Zgodnie z Mayo Clinic, co najmniej 28 milionów osób w Stanach Zjednoczonych cierpi z powodu wyniszczających migrenowe bóle głowy i nieuleczalne, z kobiety trzy razy częściej niż mężczyźni są dotknięte.

Długość

Więcej niewygodne cechą migreny jest stosunkowo długi czas. Jeśli co najmniej pięciu głowy trwać od czterech do 72 godzin, czy leczy się lub nie mogą wskazywać migreny.

Cechy

Migrenowe bóle głowy są często umiarkowanie do mocno intensywnych, znajduje się w jednym obszarze głowy, wytwarzają uczucie pulsowania, a pogorszyć podczas ciągłej aktywności fizycznej. Jeżeli co najmniej dwóch z powyższych cech nie towarzyszy mniej niż pięć głowy, mogą być migreny.

Jednoczesnych Objawy

Pięć lub większą liczbę głowy, które występują w przypadku braku potencjalnie choroby związanej i które są również oznaczone nudności, zaburzenia wrażliwości na bodźce zewnętrzne, takie jak światło lub dźwięk, i wymioty mogą być migreny.

Historia

Kryteria diagnostyczne migreny bóle głowy zostały ustanowione przez International Headache Society ułatwić różnicujących migreny bóle głowy klastra i bólów głowy.

Leczenie

Chociaż nie ma lekarstwa na migrenowe bóle głowy, zarządzanie nimi jest możliwe zabiegów, począwszy od eliminacji wyzwala dietetycznych, takie jak kofeina i alkohol, aby za pomocą odpowiednich leków.