adcov.com

Objawy guza mózgu i paraliż twarzy

Guzy mózgu są zarówno nowotworowych i nowotworowych. Guzy mózgu, wynikające z nieprawidłowego wzrostu komórek. Komórki zaczynają rosnąć i dzielić się w ilości out-of-sterowania. Guzy mózgu mają wiele objawów, paraliż twarzy jest jednym.

Objawy guza mózgu i paraliż twarzy

Twarzy porażenie można prowadzić z guzem mózgu. Paraliż zwykle rozwija się powoli i może spowodować bóle głowy, utrata słuchu lub drgawki.

Guza mózgu i Konfiskaty

Jedna trzecia pacjentów z guzami mózgu wystąpić drgawki, jako pierwszy objaw. Drgawki są wynikiem przerwy normalnego przepływu energii elektrycznej w mózgu. Drgawki są najczęściej objawem guza mózgu.

Zmiany guza mózgu i psychiczne i osobowościowe

Mogą wystąpić problemy z zachowaniem, takich jak zmiany w osobowości i temperamentu. Problemy z komunikacją, pamięci, dezorientacja, trudności w koncentracji i ciężkich intelektu może wystąpić z powodu budowy ciśnienie od wewnątrz guza mózgu. To może mieć wpływ na obecność guza obszary mózgu, które kontrolują osobowość.

Guza mózgu i Mass Effect

Wymioty, nudności, zaburzenia widzenia, bóle głowy i psychiczne zmiany mogą wynikać z efektu masy. Objawy te mogą występować jako ciśnienie wewnątrz czaszki jest zwiększona przez wzrost guza. Może to być również wynikiem wodogłowie, płyn przepływa wokół i w mózgu, są zablokowane, i / lub obrzęku pęcznienia po guza mózgu wskutek gromadzenia się płynu.

Guza mózgu i ogniskowej, jak i miejscowe objawy

Objawy ogniskowe obejmują zmniejszyła kontrolę mięśni, straty i inne problemy, jak buczenie słuchu, osłabienie czucia, brak koordynacji, osłabienie lub paraliż, zaburzenia równowagi, trudności z chodzeniem i podwójne widzenie.