adcov.com

Objawy choroby oczu

Typowe objawy choroby oka wskazują może być obecny. Większość warunki są uleczalne w ciągu kilku dni lub tygodni, ale niektóre warunki do oczu może prowadzić do ślepoty, jeśli nie jest leczone. Jeśli objawy oczu dłużej niż dwa dni, zobaczyć się z okulistą.

Ból

Nagły ból oka, czy matowa lub ostry, wskazuje na problem i nie powinny być ignorowane.

Zmiana Vision

Zmiana wzroku, takie jak rozmazania lub częściowej utraty wzroku jest zawsze ważne. Zaburzenia widzenia mogą być objawy choroby, dlatego najlepiej od razu skontaktować się z lekarzem.

Red Eyes

Podczas gdy wiele osób cierpi z czerwonymi oczami w pewnym momencie, jeśli over-the-counter krople do oczu nie rozwiąże problemu w ciągu kilku dni, może to oznaczać poważniejsze problemy ze wzrokiem, zwłaszcza jeśli jest też uciążliwe.

Obrzęk

Opuchnięte oczy mogą być reakcja alergiczna, ale czy są również inne objawy, należy skonsultować się z lekarzem.

Suche oczy

Suchego oka może prowadzić do infekcji. Jeśli over-the-counter środki nie złagodzić objawy w ciągu kilku dni, do lekarza.

Łzawienie oczu

Niektóre alergie wywoływać łzawienie oczu, ale jeśli twoje oczy nagle zaczynają łzawienie często i nie ma alergii lub na zimno, może to być objawem problemów z oczami.

Swędzenie oczu

Swędzące oczy są powszechne, ale jeśli problem nie ustępuje przez kilka dni, nawet po umyciu oczu w ciepłej wodzie i nie ma innych objawów, wyjazd do lekarza okulisty może być potrzebna.