adcov.com

O Wypadki spowodowane

O Wypadki spowodowane


Alarmująca liczba wypadków - zarówno na drodze jak iw miejscu pracy - są spowodowane przez nadużywania i uzależnienia od alkoholu. Alkohol nie tylko powoduje wypadki, ale także czyni je trudniejszymi do przetrwania. Krzepnięcia krwi i odruch kaszlowy może być zarówno wpływem alkoholu. Alkohol może również zmniejszyć Ci zdolność do odczuwania bólu, pozostawiając cię z powodu kontuzji, która leczenia.

Ofiar śmiertelnych

Wypadków drogowych z udziałem alkoholu zabił 36 osób dziennie, w samych Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie, szacuje się, że 71 osób umiera każdego dnia w wypadkach związanych z alkoholem.

Koszt

Kierowcy, którzy są pod wpływem kosztują Stany Zjednoczone podatników od 20 mld do 24 mld dolarów.

Trzeźwości Punkty kontrolne

Wypadków związanych z alkoholem spaść o 20 procent, gdy punkty kontrolne trzeźwości często są ustalone. Nawet długotrwałe punkty kontrolne nadal działać odstraszająco.

Wypadki w miejscu pracy

Badania alkoholu w miejscu pracy wykazano zmniejszenie obrażeń i zgonów wynikających z wypadków w miejscu pracy. Testowanie zmniejsza także molestowanie seksualne, kradzież pracowników i obroty.

Rodzaje wypadków

Alkohol jest czynnikiem około 25 procent wszystkich wypadków w miejscu pracy, 14 procent wszystkich śmiertelnych wypadków samochodowych i 30 procent wszystkich wypadków pieszych. Utonięć, upadki i oparzenia są często związane z konsumpcją alkoholu.

Definiowanie "Alkohol pokrewne"

Narodowy Highway Traffic Safety Administration określa wypadku spożywania alkoholu jako każdym wypadku, w którym aktywnie uczestniczy strona ma poziom alkoholu we krwi 0,01 gramów na decylitr lub więcej. Oznacza to, że wypadki, w których pijani piesi i rowerzyści są dotknięte trzeźwych kierowców uważa się za związane z alkoholem. Są one ujęte w statystykach wypadków związanych z alkoholem.