adcov.com

O Volkswagen Beetle Kabriolet

O Volkswagen Beetle Kabriolet

Volkswagen Beetle kabriolet został oficjalnie wprowadzony w późnych latach 1940 i był inspirowany przez Adolf Hitler i Ferdinand Porsche. Oryginalny model, z zmiany wprowadzone do niego przez cały rok, był produkowany aż do 1980. W 2003 r. Nowa wersja Beetle kabriolet został wprowadzony, mocniejszy silnik, lepsze funkcje bezpieczeństwa i nieco zmieniony wygląd zewnętrzny.

Historia

Volkswagen Beetle kabriolet wprowadzono po raz pierwszy w 1949 roku, chociaż nie poszło pod nazwą "Chrząszcz." Znany jako The Heb, lub typu 14A, został zaprojektowany przez Josef Hebmuller i opisywany 1131-cubic centymetr, 25-moc silnika. Innym VW Cabrio, opracowany przez Karmann Osnabrück, był również produkowane w 1949 roku. Ten wersja był po raz pierwszy określone jako typ 15 i później został nazwany Karmann Cabriolet, aż stał się znany jako VW Beetle kabriolet. Ta wersja została wyprodukowana aż do 1980. W 2003 r. Volkswagen wprowadził nowej generacji chrząszcz, włączając nowe VW Beetle kabriolet.

Postęp

O Volkswagen Beetle Kabriolet

Z biegiem lat VW Beetle kabriolet przeszła szereg zmian. W 1950 hamulce mechaniczne zostały zastąpione przez hydrauliczne hamulce i popielniczki został wstawiony na przycisku startera pojazdu. W 1960 roku 34-moc silnika został zainstalowany, a prędkość wzrosła do 87mph. W 1970 roku 1,6 litrowy silnik z 50 koni mechanicznych został dodany oraz sprężyny przedniego zawieszenia. W 1973 roku Beetle kabriolet był oferowany tylko jako 1303 typu LS, znanym również jako "Super chrząszcz". Beetle kabriolet był przerwać na 10 stycznia 1980 r. i ponownie w 2003 roku jako część line-up New Beetle.

Charakterystyka wnętrza

Wnętrze New Beetle Cabrio jest standardowo wyposażony w odtwarzacz CD w desce rozdzielczej i 10-głośnika radiowego systemu, jak również iPod i MP3 zgodność w porównaniu do starszych modeli tylko funkcjonalny AM / FM radio. Immobilizer III, kradzież system odstraszający, również standardowo. Immobilizer III wyłącza Beetle zapłonu jeśli coś innego niż cyfrowo zakodowany klucz jest zamontowana zapłonu. Podgrzewane siedzenia również standardowo.

Wydajność

O Volkswagen Beetle Kabriolet

2,5 litrowy, 5 cylindrowy silnik o mocy 150 koni mechanicznych wyposażony jest standardowo w nowy VW Beetle Cabrio, który oferuje 170 funtów stóp momentu obrotowego w 5 000 obr. / min. Oryginalne modele zawarte tylko 25-moc silników. Standardowych 5 biegowa manualna skrzynia biegów, lub 6 biegową automatyczną skrzynią biegów z trybu ręcznego sterowania jest również oferowane w nowych modeli. Napęd na przednie koła VW Cabrio pobiera 20mpg miasto i 28mpg na autostradzie. Cena bazowa dla VW Cabrio jest £17,153 w 2010.

Projektowanie

Nowy VW Beetle kabriolet jest w szerokiej gamie kolorów, z pasującymi zderzak i drzwi uchwyt kolory dostępne i ma ogólnej masy ciała 1473 kilograma. Rozstaw osi jest 98.8 cali o długości 161.1 cali, 67.9 cale szerokości i wysokości 59,1 cali. Zaokrąglone przód, na wszystkich poprzednich wersji VW Beetle, pozostała nienaruszona. Wszystkie modele wyposażone w 16-calowe koła ze stopu i wymiennych soft-top, jak również ocynkowana Stal nadwozia. Nowe kolory stały się dostępne dla starszych modeli począwszy od roku 1975.

Bezpieczeństwo

O Volkswagen Beetle Kabriolet

Nowy Volkswagen Beetle kabriolet wyposażony jest standardowo z przeciwblokadą, cztery poduszki powietrzne i światła do jazdy dziennej. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują regulowane pasy na wysokości ciśnienia opon monitorowania systemu, składane kolumna kierownicy, anty-włamania drzwi boczne uderzenia belki, rozdział siły hamowania elektroniczne, anty-włamania drzwi boczne uderzenia belki i automatycznego blokowania drzwi, które aktywują gdy pojazd trafi 8 mph.