adcov.com

O ubezpieczeniu zdrowotnym dla Studentów Vermont

Ubezpieczenie zdrowotne i uodpornienie studentów jest obowiązkowa w wielu szkołach Vermont. Studenci Vermont może uzyskać ubezpieczenie zdrowotne poprzez udział w indywidualnych lub grupowych planów ubezpieczeniowych rodziców, w ramach programów sponsorowanych przez szkołę oraz za pośrednictwem programów finansowanych przez rząd. Reforma opieki zdrowotnej pozwala dzieciom pozostać na planie rodziców w dorosłość. Rodzice powinni szukać wielu dostępnych opcji, aby zapewnić niedrogie i kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne dla swoich podopiecznych.

Ustawa Affordable opiece

Przepis w ustawie o niedrogiej opieki pozwala studentom w wieku do lat 26, aby pozostać na ubezpieczenia zdrowotnego rodziców, jeżeli nie mogą one uzyskać ubezpieczenie zdrowotne grupy przez pracodawcę. Student nie musi być w pełnym lub w stanie wolnym. Vermont nie ma żadnych przepisów, które rozszerzają lub przewidują pokrycia studentów, ale od września 2010 roku, muszą przestrzegać przepisu ustawy Affordable opiece na utrzymaniu studenta. W 2014 roku, przepis eliminuje wymóg kwalifikowalności, że studenci z innych opcji zdrowotnych grupa nie może pozostać na planie rodziców. Po 2014 roku, mogą pozostać na planie pomimo kwalifikacji do innego zakresu.

Uniwersytet Vermont

Uniwersytet Vermont wymaga, aby wszystkie studentów studiów biorąc dziewięć lub więcej kredytów i wszystkie doktoranci biorący 12 lub więcej punktów musi mieć ubezpieczenie zdrowotne. UVM oferuje statku Student Health Insurance Plan, uvm, czy można uzyskać ubezpieczenie w innym miejscu przez pracodawcę lub przez zakup indywidualny polityki zdrowotnej. UVM statek jest podawana przez Uniwersytet planów zdrowotnych, Inc. oferuje kompleksową ofertę, takich jak rutynowe i behawioralnej opieki zdrowotnej na terenie kampusu "centrum zdrowotnej i usług związanych z urazu lub choroby. Opcjonalne zawodnicy dla wzroku, stomatologiczne i wysokiej dolara koszty mogą być dodane do planu za dodatkową opłatą.

Dr Dynasaur

Dr Dynasaur jest Vermont programu ubezpieczeń zdrowotnych dla dzieci dostępne dla dzieci i młodzieży do lat 18 oraz kobiet w ciąży z potrzeby finansowej. Usługi, takie jak rutynowe i profilaktycznej opieki, leki na receptę, zachowań służby zdrowia, opieki stomatologicznej oraz wzroku i pełną gwarancję choroby i wypadków, dostępne są na niskim lub bez kosztów dla dzieci Vermont. Dr Dynasaur, podawane przez Green Mountain Care, określa koszt premii w zależności od liczby członków rodziny i dochodu. Rodzice i uczniowie mogą dzwonić Green Mountain Opieka informacji na temat programu i jak stosować.

Bottom Line

Dostęp do opieki zdrowotnej dla studentów Vermont można uzyskać za pośrednictwem różnych kanałów. Oprócz pokrycia poprzez programy programu, rządowych i szkół jednostki dominującej, indywidualne zasięg może być opcja. Prywatne indywidualne polityki są dostępne w większości krajowych i regionalnych przewoźników na ubezpieczenie zdrowotne. Choć droższe niż inne opcje, będziesz miał większy wybór elastyczności w planach i świadczeń objętych. Vermont Departament bankowości, ubezpieczeń, Papierów Wartościowych i Health Care Administracji zapewnia zasoby konsumpcyjnych dla rodziców i studentów poszukujących ubezpieczenia zdrowotnego w państwie na swojej stronie internetowej lub dzwoniąc bezpośrednie.