adcov.com

O Tylenol przedawkowania u dzieci

O Tylenol przedawkowania u dzieci


Tylenol, popularna amerykańska marka, nazwa leku paracetamol over-the-counter, jest stosowany u niemowląt z różnych dolegliwości. Gorączki, toothaches, bóle głowy, mięśni urazy i strzały są wszystkie powody podając swoje dziecko Tylenol. Chociaż Tylenol jest doskonała w leczeniu dolegliwości związanych z bólem dziecka, zbyt wiele Tylenol może być toksyczne, a nawet śmiertelne.

Objawy

Dzieci, które są overdosed z Tylenol mogą wykazywać takie objawy jak wymioty, biegunka, pocenie się, rozdrażnienie, utrata apetytu, nadmierne pocenie się, ból brzucha w górnej prawej części brzucha i żółtymi oczami lub skórą. Bardziej poważne, zagrażające życiu objawy przedawkowania to drgawki, śpiączka, niewydolność nerek, niewydolność wątroby i problemy z sercem. Tylenol przedawkowanie może prowadzić do śmierci.

Zapobiegania przedawkowania

Upewnij się, że podając swoje dziecko niemowlę Tylenol zamiast kropli cieczy Tylenol dzieci. Sprawdź, czy też dając właściwą ilość leku. Zanotować czas i ilość dawek w celu zapewnienia, że ​​każdy opieki nad dzieckiem wie, kiedy doszło dawka i jaka kwota do dozowania. Sprawdź wszystkie leki, które będą używane do leczenia dziecka, aby upewnić się, że nie daje więcej niż jeden lek w czasie, który zawiera paracetamol. Zachowaj wszystkie leki z dala od wszystkich niemowląt i dzieci w gospodarstwie domowym. Używaj tylko oryginalnego strzykawki lub pipety dołączonej do leku, aby upewnić się podawanie właściwej dawki leku.

Efekty

Tylenol przedawkowanie wpływa na funkcje wątroby dziecka. Jeśli dasz dziecku zbyt wiele Tylenol, jego wątroba nie jest w stanie przetworzyć leków, co z kolei tworzy toksyny w wątrobie, które mogą trwale uszkodzić wątrobę, a nawet prowadzić do zgonu. Twoje dziecko może również cierpieć długotrwałe uszkodzenie nerek i serca, problemy spowodowane przez toksyny przedawkowania Tylenol.

Rozważania

Jeśli Twoje dziecko ma problemy plucie się, dać odpowiednią ilość dawkowania przed karmieniem. W ten sposób można upewnić się, że lek pozostaje w żołądku dziecka i zapobiega konieczności ponownego leczyć po karmieniu, tworząc możliwość przedawkowania dziecko z Tylenol.

Ostrzeżenie

Różnica między normalnym dawki dla niemowląt i dawka śmiertelna jest stosunkowo niewielki i nie powinny być pomijane. Dawka dla dzieci jest na Tylenol podstawie masy, wieku. Mieszanie Tylenol dziecko spada i płyn Tylenol dzieci mogą być śmiertelne i należy ich unikać. Jeśli podejrzewasz, że dziecko cierpi z powodu przedawkowania Tylenol, iść na pogotowie natychmiast.