adcov.com

O Sartorius Pain

Sartorius jest najdłuższy mięśni w ciele i jest przymocowany do dolnej części zewnętrznego udowej. Przecina się wzdłuż wewnętrznej uda i łączy się z wewnętrznej części kolana. Ból może być spowodowany Sartorius od skoków, biegu lub nawet cios. Gimnastycy i tancerze są szczególnie narażone na zranienia tego typu. Ludzie zwykle traktują Sartorius ból z połączeniem wypoczynku i leczenia. Rozciąganie i ćwiczenia rehabilitacyjne mogą pomóc w leczeniu Sartorius ból.

Identyfikacja

Szczep w mięśniach Sartorius najlepiej zidentyfikowane przez ból w wewnętrznej powierzchni uda lub pachwiny. Często boli do zgromadzi nogi. Czasem, unosząc kolano zaszkodzi. Osoby z tego typu bólu może również wystąpić tkliwość lub osłabienie ich wewnętrznej powierzchni ud. Lekarz może dokonać dokładniejszego rozpoznania takiego bólu.

Skutki Rest, Ice & ciepła

Ludzie z bólu Sartorius zazwyczaj potrzebują dłuższego okresu odpoczynku, aby zapobiec dalszemu pogorszeniu mięśni. Po wystąpieniu bólu Sartorius, lód może być stosowany w odstępach 20-minutowych przez pierwsze 48 godzin. Lód tworzy zwężenie naczyń, które mogą łagodzić stany zapalne i ból, ograniczając krwi i limfy przepływowi płynów do obszaru. Nożyczki mogą być wykorzystywane do kompresji chłód bezpośrednio na terenie. Podnosząc obszar rannych powyżej serca może zmniejszyć obrzęk. Gdy obrzęk upadł na ziemię ciepła mogą być stosowane w celu promowania krew (z jego właściwości lecznicze) płyną do mięśnia Sartorius.

Rodzaje leków

Leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen i naproksen może pomóc złagodzić stan zapalny i ból. Leki te stanowią inhibitory Cox-2, które zapobiegają Cox-2 enzymów z stymulujących prostaglandyn (chemikalia). Prostagladins są co przyczyną zapalenia i bólu. Ich produkcja jest naturalną odpowiedzią organizmu na urazy. Miejscowo maści, takich jak Bengay może zapewnić ulgę na bóle Sartorius. Sterydy mogą być przewidziane dla bardziej silny ból.

Inne rodzaje leczenia

Kiedy opuchlizna schodzi, ćwiczenia rozciągające mogą pomóc promować przepływ krwi do obszaru dotkniętego. Rozciąganie także może pomóc rozluźnić napięty Mięsień krawiecki, ponownie przyzwyczajać go do ruchu i pomaga zmniejszyć ból przewlekły. Ten mięsień może dokręcić podczas bezczynności, zwłaszcza u osób starszych. Regularne rozciąganie, nawet po ból ustępuje, może pomóc w zapobieganiu przyszłych urazów mięśnia Sartorius. Masaż może być także wykorzystane do promowania przepływu krwi, rozluźnienie mięśni, łagodzą skurcze i poprawić gojenie wszelkie szkody Sartorius.

Rama czasowa

Nie ma ustalonego czasu ramki do bólu Sartorius i związanych obrażeń. Ze względu na swoją długość może niekiedy trwać miesiące na zapalenie Sartorius i ból całkowicie ustąpi. Ci, którzy bardziej proaktywnego podejścia do ich leczenia mogą zazwyczaj liczyć na szybszy powrót do zdrowia.