adcov.com

O Sambu Elderberry Cleanse

Sambu czarnego bzu oczyścić detox jest, że plan obejmuje picia dzienną dawkę napoju bzu wraz z utrzymaniem diety owoców i warzyw. Detaliści z bzu czarnego napoju Sambu twierdzą, że ten plan może pomóc pozbyć oczyścić organizm z toksyn, oczyszczają krew i nerki, pomoc w utracie wagi, oraz w leczeniu objawów alergii i zatorów.

Jednak US Food and Drug Administration nie przeprowadzano żadnych badań zatwierdzić bezpieczeństwo bzu napój Sambu, i nie ma jednoznacznych badań naukowych dowodzą, że czarnego bzu oczyścić Sambu jest korzystne dla systemów ciała.

Proces

Sambu czarnego bzu oczyścić skupia się na podejmowanie codziennych dawek koncentratu bzu w postaci soku, a po plan diety bogatej w owoce i warzywa.

Proces ten zaczyna się czyścić w okresie postu przez kilka dni, a okres pije tylko sok z bzu czarnego. Zdrowych pokarmy stałe są następnie stopniowo włączone do diety wraz z sokiem. Ci, na oczyszczenie bzu są instruowani, aby jeść tylko określone pokarmy, takie jak owoce i warzywa, orzechy i produkty pełnoziarniste. Pełna lista zatwierdzonych żywności jest z sokiem po jego zakupie.

Korzyści

Detaliści z bzu czarnego napoju Sambu chwalić jej wiele korzyści dla zdrowia, twierdząc, może detox wiele systemów ciała i dać impuls do układu odpornościowego. Twierdzą także, że może pomóc zwiększyć elderberries czynność nerek, wyczyścić drogi oddechowe i oczyszczają krew. Zwolennicy tej diety twierdzą również, że może pomóc ludziom schudnąć.

Podczas gdy te roszczenia dotyczące korzyści z koncentratu bzu nie zostały potwierdzone przez znaczących badań, istnieją pewne korzyści dla bzu oczyścić Sambu. Program promuje zdrowej, zbilansowanej diety pełen naturalnych produktów spożywczych. Poza początkowym okresie postu, oczyścić nie promuje eliminacji pokarmów stałych w całości, podobnie jak inne diety detox - co może powodować niedobory żywieniowe prowadzą do zmęczenia, drażliwość i choroby.

Skutki uboczne

Sambu oczyścić ma swoje korzyści, przede wszystkim ze względu na fakt, że plan detox promuje plan zdrowego odżywiania. Jednak przed rozpoczęciem tego planu detox, porozmawiać z lekarzem na temat potencjalnych skutków ubocznych. Niewiele badań przeprowadzono na temat skutków ubocznych czarnego bzu.

Po wyeliminowaniu pokarmów stałych z diety i zastąpienie ich Sambu bzu czarnego napoju, możesz spodziewać się zwiększonego oddawania moczu i zmniejszenie wypróżnienia. Jak stopniowo dodawać pokarmów stałych do diety, można spodziewać się bardziej regularne, choć niektóre osoby mogą doświadczyć nieprzyjemnych problemów z trawieniem w tym czasie.

Szczególnie ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem na temat skutków ubocznych tego detox diety, jeśli jest w ciąży lub karmi piersią, w przeszłości zaburzenia odżywiania, są nadmierne lub obniżone wagi, lub masz uczulony na wszelkiego rodzaju berry.

Expert Insight

Podczas gdy sprzedawcy twierdzą, że czarny bez oczyścić Sambu może mieć detoksykujące działanie organizmu, lekarze kwestionują twierdzenie, że każdy "oczyścić" diety lub produkt może rzeczywiście zrobić to zadanie lepiej niż samej wątrobie.

Andrew Wadge, Chief Scientist Food Standards Agency w Wielkiej Brytanii, wyjaśnia, że ​​wątroba pracuje jako metody detoksykacji organizmu, i nie potrzebuje pomocy z zewnątrz, takich wyrobów jak soki. Jeśli celem jest schudnąć lub uzyskać zdrowe, on zaleca wody pitnej, regularne ćwiczenia i zdrowe, domowe posiłki.

Rozważania

Jeśli rozważasz detox lub oczyścić planu, są szanse, albo chcą schudnąć, lub jesteś zaniepokojony toksyn w twojej obecnej diecie.

Jeśli tak jest, możesz dostać się do źródła problemu, a nie decyduje się na detox lub czyścić planu takich jak bzu oczyścić Sambu. Porozmawiaj z lekarzem o plan diety, który działa dla Ciebie, i starają się ograniczyć spożycie żywności przetworzonej i alkoholu. Jest to najlepszy, najbardziej niezawodny sposób prowadzenia od wagi i utrzymania zdrowego ciała.