adcov.com

O Roślin Leczniczych

Zastosowanie roślin leczniczych można znaleźć w terapii alternatywnych medycyny botaniczne i ziołolecznictwa, a także w medycynie konwencjonalnej. Rośliny lecznicze zawierają substancje chemiczne, które mają korzystne właściwości w organizmie. Podczas gdy lekarze medycyny alternatywne stosować tylko liście, łodygi, korzenie i jagody wydobywa w leczeniu chorób, lekarze medycyny konwencjonalnej izolacji i wyodrębnić właściwości lecznicze roślin leczniczych "i używać ich jako składniki leków na receptę.

Historia

Rośliny lecznicze znaleziono zakopane w kościach człowieka Iraku epoki kamienia wskazują, że ich zastosowania są wyprzedził pisemnej historii. Wczesne rejestrowana stosowanie roślin leczniczych m.in. esej chiński cesarz Shen Nong w 2735 rpne na efedrynę jako uśmierzania dolegliwości układu oddechowego, a także mięta recepty starożytnym Babilonie króla Hammurabiego na dolegliwości trawienne. Bliskiego Wschodu były za pomocą ziół leczniczych od wieków, a ich referencje ostatecznie rozprzestrzenił się do Europy przez 17 wieku. Stany Zjednoczone zaczęły akceptują stosowanie roślin leczniczych w początku 19 wieku, ale farmaceutyki szybko objął korzystnych środków do leczenia choroby i choroby.

Zioło lecznicze Kategorie

Dwa rodzaje leków ziołowych są rolnicze kategorii uprawiane i dziko wzrosła. Handlu rolnicze uprawiane - specjalnie gospodarstwo ekologiczne uprawy - dają największe korzyści dla konsumenta. Organiczne lecznicze rolnicy roślinne są bardzo kompetentni w sadzenia, uprawy i zbioru plonów. Dlatego gospodarstwo ekologiczne uprawiane rośliny lecznicze są zazwyczaj zbierane w ich najbardziej korzystnych liczb pierwszych, ale także wydają się być wolne i pestycydów chemicznych. Dzikie uprawiane zioła lecznicze są zwykle rośnie w miejscach, które w naturalny sposób wspierają ich rozwój. Jednakże, ponieważ ich porodowe miejsca może być wszędzie, to może nie być wiadomo, czy rośliny zostały zanieczyszczone przez okolicznych zanieczyszczeń powietrza, chemicznych lub wody.

Administracja Roślin Leczniczych

Lecznicze ekstrakty roślinne są w wielu różnych formacjach. Są to tabletki do ssania, ziołowe, tabletki, kapsułki, maści, ściera, maści, nalewki i ekstrakty. Ekstrakty i nalewki zawierają najbardziej skrócone stężenia wszystkich leczniczych preparatów roślinnych, i są dość tańsze niż w innych leczniczych form roślinnych. Ale mają silne, nieprzyjemny smak, że inne formy zwykle nie mają.

Rośliny lecznicze w Stanach Zjednoczonych

Według Grupy Roboczej Roślin Leczniczych, ponad 60 milionów Amerykanów spożywają roślin leczniczych w różnych formach ziołowych i amerykański rynek roślin leczniczych przekroczyła 3000000000 dolarów.

Korzyści ziołowe lecznicze

Niektóre popularne zioła lecznicze są dziurawiec, który łagodzi łagodnej depresji; czosnek, który obniża ciśnienie krwi, ma naturalne właściwości antybakteryjne i obniża poziom cholesterolu we krwi; pieprzowej, co pomaga w zespole nadwrażliwości jelita grubego, jak również nudności. Inne popularne zioła lecznicze są Echinacea, który jest stosowany w leczeniu objawów przeziębienia i Święty Bazyli, który łagodzi stany zapalne gardła.