adcov.com

O Pasy wyszczuplające

O Pasy wyszczuplające

Elektryczne nosić pas wokół talii do tonowania jest znany jako pas wyszczuplający, pas sauna lub odchudzania pasa. Te narzędzia fitnes twierdzą użyć stymulacji elektrycznej mięśni (EMS) lub ciepła do odchudzania i tonizująco. Choć koncepcja taśmy wydają się dobrym według stymulacji elektrycznej mięśni US Food and Drug Administration (FDA) nie jest wystarczające do spalania kalorii.

Slim Prawda

Można schudnąć i wykończenia ciała poprzez połączenie diety i ćwiczeń fizycznych. Można schudnąć podczas tworzenia deficyt kalorii, albo jeść mniej kalorii niż spalamy. Pasy odchudzające są maszyny do ćwiczeń biernych. Nie spalić kalorie, jeśli siedzieć i oglądać telewizję, podczas gdy na sobie pas odchudzający. Jeśli pas wykorzystuje ciepło, można pocić, ale waga traci się wodę. Jeśli pas wykorzystuje energię elektryczną do umowy mięśnie, nadal nie będzie korzystać tyle kalorii, aby zmienić swój kształt, według FDA.

Korzyści pasów

Niektóre pasy wyszczuplające, które korzystają z elektronicznej stymulacji mieć cel, kiedy ich używać pod nadzorem specjalisty opieki zdrowotnej. Zgodnie z FDA, EMS taśma może być skutecznie łagodzi skurcze mięśni, promowanie mięśni ponowne wykształcenie zwiększenia zakresu ruchów, zapobiega skurczowi mięśni lub przywrócić ograniczonej funkcji mięśni z powodu odcinków, takich jak udar. Elektrycznej kurczy tkankę mięśniową, lecz nie na tyle wysokiej wytrzymałości w celu zwiększenia masy mięśni.

Nosić Z Przestroga

Jeśli zdecydujesz się nosić pas odchudzający, należy zachować ostrożność, aby chronić swoje ciało, wewnątrz i na zewnątrz. Według FDA, konsumenci za pomocą pasów EMS zgłosiło wstrząsy, oparzenia, podrażnienia skóry, siniaki i dyskomfort. Ponadto, jeśli masz wszczepiony rozrusznik serca, prąd elektryczny może zakłócać sygnał rozrusznika serca jest. Jednym z głównych problemów podczas korzystania z pasa regulowana jest ciepło, że wysoka temperatura może poparzyć skórę lub utwórz wrażliwość skóry. Skontaktować się z lekarzem przed użyciem tych produktów, zwłaszcza jeśli masz problemy z sercem lub wysokie ciśnienie krwi.

Pas It Out

Różne rodzaje pasów odchudzających można znaleźć w Internecie, w telewizji, na fizycznych ośrodków terapeutycznych lub innych rodzajów siłowni. Aby zmniejszyć ryzyko obrażeń ciała, stosować tylko te produkty, które są zatwierdzone przez FDA, lub użyć jednego pod nadzorem wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy się spodziewać, aby rozwijać "sześciopak" brzucha w wyniku korzystania z paska na odchudzanie. Aby osiągnąć utratę masy ciała i zmiany w wyglądzie organizmu, spróbuj ćwiczeń, takich jak chodzenie, bieganie, pływanie i treningu siłowego, w połączeniu ze zdrowym odżywianiem.