adcov.com

O Pasta do zębów

O Pasta do zębów


Zaleca się myć zęby po każdym posiłku, nie tylko pozbyć się cząstek żywności, który utrzymywał się w ustach, ale także uzyskać wiele korzyści, które pochodzą z pastą do zębów. Na jedną, pasta do zębów jest głównym zawodnikiem w cuchnący oddech, znany również jako nieświeży oddech. Ponadto zapewnia podstawowe potrzebne do zwalczania zapalenia dziąseł i szereg innych chorób dziąseł. Wiele marek past do zębów na rynku również wpływa na estetykę zębów, oferując dodatkową wybielaczy.

Historia

Pasta do zębów jest już w takiej czy innej formie od około 4 wieku ne, kiedy to najstarszy znany odniesienia do pasty do zębów nie znaleziono. To był włoski charakter i wezwał do liści mięty, sól, pieprz i tęczówki kwiatów. Pasta do zębów był używany w starożytnej Grecji i stał się popularny przez Hiszpanię w 9 wieku, kiedy różne formy zostały wymyślone. Pasta do zębów raz pierwszy pakowane i sprzedawane w tubkach składanych w 1896 roku i zaczął być wykonane z nowoczesnych składników, takich jak proszek do pieczenia w 1900. Obecnie istnieje wiele różnych rodzajów pasty do zębów, reklama pewnego zdrowia i siły, zdolności wybielania inni i jeszcze inni, że korzystać z wszystkich naturalnych składników.

Funkcja

Pasty do zębów przechowywano w probówkach składane tak, że może być wyciskany podczas użytkowania. Jest ona przeznaczona do stosowania do szczoteczki do zębów i aktywowany bezpośrednio do zębów i dziąseł. Ruch szczotki do zębów w całej zębów powoduje pasty do rozprzestrzeniania się i pienią się. Jako że miesza się ze śliną, staje się cieńsza i jest w stanie dostać się między zębami znacznie łatwiej z tego powodu. Pasta do zębów wzmocni szkliwo zębów i depozytowej fluoru lub podobnym środkiem czyszczącym do zabicia bakterii w dziąsła.

Rodzaje

Pasta do zębów jest w wielu różnych typów tych dniach, z których każdy posiada szczególne połączenie składników, które powodują ich mieć różne efekty. Niektóre pasty do zębów ma szczególnie ukierunkowanych bakterie. Są to na ogół nieco cięższe, ze względu na dodatkowe elementy, które atakują płytki nazębnej i zapalenia dziąseł. Inne pasty skupia się bardziej na wybielanie. To nie zawsze mają taką silny smak i lepiej nadają się do zmniejszenia żółknięcia zębów. Większość pasta ma mieszankę różnorodnych zastosowań, choć są one oznakowane i reklamowane na jednej konkretnej funkcji pasty do zębów.

Rama czasowa

Pasta do zębów jest zawsze skuteczne narzędzie do walki z zarazków w zęby i dziąsła, ale są takie momenty, gdy to działa lepiej niż inne. Są to na ogół tuż po posiłku lub w ciągu godziny od ostatniego posiłku jadłem. W tym czasie, jedzenie jadłeś nie miał szansę, aby umieścić się w dziąsła, a cukry i skrobie nie zostały jeszcze wchłania, gdzie mogą zrobić szkody. Zawsze należy pamiętać, aby myć zęby po posiłku, a będziesz mieć zdrowe usta pełne zębów i dziąseł.

Ostrzeżenie

Pasty do zębów nie jest przeznaczony do połykania, z wyjątkiem specjalnego rodzaju stosowanych dla zwierząt. Jest tak, ponieważ pasta do zębów jest dość toksyczny, szczególnie typy zawierające fluor. Połykania pasty do zębów z fluorem może spowodować problemy żołądkowe, nudności i biegunkę. Jeżeli duża ilość pasty do zębów są połknięcia na raz, a następnie z centrum kontroli zatruć najbliżej Ciebie powinny się kontaktować. Małe dzieci nie powinny używać pasty do zębów z fluorem, ponieważ może to zmienić i mieć negatywny wpływ na wzrost gospodarczy i tworzenie się zębów stałych.