adcov.com

O Odchudzanie po odstawieniu pigułek

O Odchudzanie po odstawieniu pigułek


Jeden z najstraszniejszych skutków ubocznych przy użyciu hormonalne środki antykoncepcyjne ryzyko wzrostu masy ciała związanego z antykoncepcji. Ponieważ kobiety mogą uzyskać około 3 kg w ciągu trzech lat od pigułki, wiele czekamy na zmniejszenie masy ciała, kiedy przerwać stosowanie hormonalnej antykoncepcji.

Rama czasowa

Po zaprzestaniu korzystania pigułki antykoncepcyjne, może przyjąć jedną do trzech miesięcy na swoje ciało, aby powrócić do normalnego cyklu miesiączkowego. Niektóre kobiety mogą potrzebować tak długo, jak sześć miesięcy korektą przestaną kontroli urodzeń.

Wpływ

Korzystanie antykoncepcji z wysokim poziomem estrogenów może spowodować, że organizm do zatrzymywania wody. W ciągu kilku tygodni od zakończenia kontroli urodzeń, można zauważyć, że Twoje uda, piersi i biodra wydają się mniejsze, nawet jeśli nie widać spadek liczb na skali. Jest to powodowane przez uwalnianie wagowych wody.

Kobiety stosujące antykoncepcję również do cięższej pracy w celu zwiększenia masy mięśniowej, według badań przeprowadzonych na Texas A & M University. Badania wykazały, że kobiety, które nie zostały przy użyciu pigułki antykoncepcyjne, może uzyskać 60 procent więcej masy mięśniowej niż te, które były. Zatrzymanie kontroli urodzeń może łatwiej budować masę mięśniową robi sam trening jak podałeś przy pigułki.

Rozważania

Jeśli przytył podczas przyjmowania pigułek, to może być Ci łatwiej schudnąć po zakończeniu kuracji.

Jeśli włączone do innej metody kontroli urodzeń, należy pamiętać, że antykoncepcyjne strzały są bardziej prawdopodobne niż pigułki powodują zwiększenie masy ciała. Kobiety, które stosowane w antykoncepcji strzał do kontroli urodzeń zyskał 11,26 funtów w ciągu trzech lat, 8 funtów więcej, niż tych, którzy wzięli pigułkę w ciągu trzech lat, według badań opublikowanych w American Journal of Obstetrics and Gynecology.

Potencjał

Jeśli masz nadzieję schudnąć po odstawieniu pigułek, porozmawiać z lekarzem na temat zdrowej diety i planu ćwiczeń, które pomogą Ci spalić kalorie. Ponieważ organizm jest w stanie lepiej budować mięśnie, gdy nie są pigułki, połączenie treningu siłowego i ćwiczenia układu krążenia może dać najlepsze rezultaty. Ograniczenie spożycia do 1500 do 1800 kalorii dzisiaj i koncentrując się na pełnoziarniste, owoce i warzywa oraz chude mięso może również przyczynić się do zdrowego odchudzania.

Ostrzeżenie

Nie wszystkie kobiety schudnąć, kiedy przerwać przyjmowanie pigułek. Niektóre --- w tym "Taniec z gwiazdami" gwiazdy Cheryl Burke --- znaleźć zyskują, kiedy przestają oni przejąć kontrolę urodzeń.