adcov.com

O niskich dochodach, w stanie Maryland Health Insurance

O niskich dochodach, w stanie Maryland Health Insurance


Dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej stał się bardzo ważną kwestią dla Amerykanów na wszystkich poziomach gospodarczych. Rosnące koszty opieki zdrowotnej dokonał dostęp do lekarza, bardzo trudnym dla osób o niskich dochodach i rodzin. Stan Maryland i lokalne departamenty zdrowia przygotowały szereg programów, które albo zapewniają niski koszt ubezpieczenia zdrowotnego lub udzielać dotacji, tak aby ludzie dochodach ograniczone mogą płacić za ubezpieczenia.

Funkcja

Stan Maryland rozpoczął program opieki zdrowotnej dla dzieci o niskich dochodach i kobiet w ciąży w 1998 roku program nazywany jest Maryland Program Zdrowia Dziecka (MCHP). Program korzysta z funduszy federalnych i stanowych na opłacenie opieki zdrowotnej dla dzieci 19 i mocy, a także opieki medycznej dla kobiet w ciąży, niezależnie od ich wieku. Nawet jeśli dziecko ma jakąś formę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, wciąż mogą być uprawnieni do świadczeń na podstawie MCHP.

Wysoka na pokrycie ryzyka

W 2002 roku ustawodawca stan upoważniła Maryland Plan Ubezpieczenia Zdrowotnego (MHIP) dla mieszkańców ocenianych wysokiego ryzyka, ponieważ nie są w stanie zakupić ubezpieczenie zdrowotne ze względu na wcześniej istniejącym stanie lub ogólnie poważnych chorób. Każda jednostka jest odpowiedzialna za cały koszt tego ubezpieczenia. Opcja dla osób o niskich lub średnich dochodach w ramach tego planu, zwany MHIP +, oferuje taki sam zakres jak standardowego planu, z wyjątkiem, że ludzie o niskich dochodach mają niższe opłaty i opłat.

Dorośli

W lipcu 2006 roku rozpoczął się nowy program zdrowia Podstawowa w Maryland o nazwie Program opieki dorosłych (PAC) .To świadczy usługi podstawowej opieki zdrowotnej dla osób, które są w wieku 19 lat i starszych, którzy mają ograniczone dochody. Program ma na celu pokrycie kosztów opieki zdrowotne, tak, że problemy zdrowotne mogą być załatwione przed problemem wymaga hospitalizacji. PAC nie pokrywa opłat za pomoc, wizyty u specjalisty lub pobytu w szpitalu.

Inne plany

Program Kaiser Bridge jest subsydiowana Plan zdrowotnej dla nieubezpieczonych osób o niskich dochodach, którzy nie mają dostępu do ubezpieczenia zdrowotnego. Uprawnienie do tego programu jest określana przez miasta lub kraju, w którym żyjesz. Na przykład, Baltimore i księcia Jerzego County uczestniczyć w programie. Opieka medyczna dla Partnerstwa dzieci (MCCP), obsługiwany wspólnie z katolickich organizacji charytatywnych, był kolejnym programem mającym na celu upewnienia się, że wszystkie dzieci mają dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej.

Reforma Narodowy

Reforma systemu opieki zdrowotnej Narodowy przeszedł w 2010 roku stosuje się również do mieszkańców Maryland. Od września 2010 roku, na ubezpieczenie zdrowotne czapki żywotność lub ograniczenia zakresu zostanie wyeliminowany usuwania obawy o utratę zasięgu. Firmy ubezpieczeniowe będą zakazane od klientów, którzy stają się upuszczenie poważnie chory i nie będzie również zakaz bez dzieci na podstawie wcześniej istniejących schorzeń. Finansowanie ośrodków zdrowia społeczności, w których klienci o niskich dochodach otrzymują opiekę zdrowotną zostanie zwiększona początek w październiku 2010 roku reformy ubezpieczeń zdrowotnych zostaną w pełni wdrożone w 2014 r.