adcov.com

O Narkomanii Relapse

O Narkomanii Relapse


Ponieważ leki może być bardzo wciągająca zarówno fizycznie jak i psychicznie, często występuje szybkiego uzależnienia. Nawrót jest zawsze możliwe. W celu zapobiegania nawrotom, ważne jest, aby zrozumieć, jak ciało działa w połączeniu z tych epizodów.

Niebezpieczeństwa

Istnieje kilka przyczyniają się do nawrotu narkotyków. Jest wokół innych użytkowników oraz w obszarach, w których narkotyki są powszechne może spowodować nawrót choroby, ponieważ uzależniony odzyskuje nagle ochotę ponownie poddać. Kiedy ona się nudzi, jest również na wysokie ryzyko i wyzwanie, aby znaleźć działań pozytywnych w celu zastąpienia jej potrzebujesz, aby "wysoki". Samotność, rozpacz, strach i lęk określa również w; czuje tylko lek może leczyć swoje negatywne uczucia.

Inne Ryzyka

Odstąpienie od narkotyków, takich jak heroina i alkohol powoduje ból fizyczny (nudności, wymioty, skurcze). Nawrót jest możliwe, jeśli tylko wierzy nałogowiec odzyskiwania lek może leczyć swoje dolegliwości. Dodatkowo, coraz nagle dużo pieniędzy może stworzyć ochotę wydać na leki. Osoba jest w niebezpieczeństwie nawrotu, jeżeli staje się samozadowolenie i zajmuje jego trzeźwość za pewnik, wierząc, że jest bezpieczne, jeśli tylko korzysta się sporadycznie.

Przyczyna nawrotów

Kiedy ktoś zużywa leków przez pewien czas, narządy nie są w stanie skasowania wszystkie ślady leków wewnątrz systemu. Te ślady są również nazywane "metabolity narkotyków", które mieszkają w tkankach tłuszczowych. Gdy pojawi się ponownie w systemie, powoduje głód leku. Tak więc, gdy osoba czasowo wygrywa walkę z narkotykami, może ona nadal cierpi na nawrót choroby z powodu tych istniejących objawów.

Unikanie

Odzyskanie uzależniony jest trudny czas do przodu. Jego najprawdopodobniej możliwe pobytu trzeźwy jest obsługiwać swoje problemy w sposób pozytywny. Zamiast stać się zestresowani i uciekania się do leków, które ułatwiają jego psychiczne cierpienie, powinien zrozumieć, że zawsze pojawiają się problemy w życiu i musi nauczyć się obsługiwać je w sposób produktywny. Powinien też uzyskać wsparcie od rodziny i przyjaciół, którzy mogą mu pomóc, aby utrzymać się na torze.

Statystyki

Według National Institute on Drug Abuse, dr Robert Fiorentine przeprowadziła badania na Uniwersytecie w Kalifornii, a okazało się, że kobiety cierpią niższy wskaźnik nawrotów niż mężczyźni. Jest to w dużej mierze dlatego, że kobiety są bardziej tolerancyjne poradnictwa grupowego niż mężczyźni. Ponadto, dr Roger Weiss McLean Hospital w Belmont, Massachusetts., Cytowany że po wywiad 74 pacjentów, którzy byli hospitalizowani w narkomanii, więcej kobiet utrzymują abstynencję (51 procent) niż mężczyźni (25 proc.)

Pomoc

Sponsorowanych przez rząd federalny i nadużywania substancji Mental Health Services Administration ma jeden z najbardziej szanowanych lokalizatorów leczenie skierowań w Ameryce. Jego zakład lokator (patrz źródła) ma ponad 11.000 programów leczenia, które obejmują szpitalnych i pozaszpitalnych programy, hospitalizacji i leczenia po-opieki dla osób uzależnionych i odzyskiwanie uzależnionych.