adcov.com

O masażysty miejsc pracy związanych z pielęgniarstwa

O masażysty miejsc pracy związanych z pielęgniarstwa


Począwszy od 2010 roku, nie było tendencja do zarejestrowanych pielęgniarek również staje akredytowanych w terapii masażu. Powody pielęgniarki szukają certyfikacji masażu obejmują chcąc być jeszcze bardziej zaangażować się w opiekę nad pacjentem, wniosków pacjentów o nietradycyjnych metod leczenia i poprawy możliwości zatrudnienia, zgodnie z Northwest Technical College w Minnesocie, która oferuje zarówno zajęcia terapeutyczne, pielęgnacyjne i masaże. Niektóre RNS zostawić opieki dla prywatnej praktyki w terapii masażu, zawierające wiedzę i umiejętności zdobyte jako pielęgniarka. Więcej jednak użyć masaż w ramach swoich zadań pielęgniarskich jako dodatkowe narzędzie uzdrawiania. Dyscypliny pasują do siebie dobrze; oba są praktyczne. Pielęgniarka masażyści pracują w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, hospicjach i ośrodkach odnowy biologicznej.

Historia Nursing / masaż połączenie

W pierwszych dniach nowoczesnego pielęgniarstwa w drugiej połowie 19 wieku, masaż był integralną częścią szkolenia pielęgniarki. Florence Nightingale, przypisuje się ustanowienie pierwszą zorganizowaną kadrę pielęgniarek podczas wojny krymskiej, zaczął w tym technik masażu w szkoleniach jej pielęgniarek już w roku 1860. Kiedy doktor John Harvey Kellogg otworzył pierwszą szkołę pielęgniarską formalne USA w sanatorium w Battle Creek, Michigan, w 1883 roku, terapia masaż był ważną częścią programu nauczania. W 1895 roku dr Kellogg napisał "Sztuka masażu", który będzie używany jako podręcznik w szkole. Szkolenia masaż w szkołach pielęgniarskich zaczęła spadać w 1920 roku, aż się praktycznie zniknął przez 1950, według Masaż Magazine.

Obecne programy szkoleniowe

Aby zostać certyfikowanym w terapii masażu, pielęgniarka musi wykonać 500 godzin kursów masażu leczniczego i nadwozia, a także zdać egzamin licencyjny dla państwa, w którym ona będzie ćwiczyć. Studenci mogą uczyć się szwedzkiego masażu, najczęściej praktykowane w ustawieniach typu spa, ale będą one prawdopodobnie spędzać więcej czasu na opanowanie technik medycznych, takich jak terapia punktu aktywacji, mobilizacji tkanek miękkich i akupresury. Terapie wyciągnięte są zazwyczaj stosowane w kombinacji z innymi terapiami medycznymi i planów żywienia. Uczelnie techniczne, niektóre szkoły pielęgniarskie i akredytowane szkoły masażu oferują jednostki, które liczą się do wymaganych 500 godzin.

Korzysta z masażu leczniczego

Techniki mogą ubiegać pielęgniarki zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Manualny drenaż limfatyczny może być konieczne lub mobilizacji tkanek miękkich zatrudniony do pomocy wspólną funkcję i zakres ruchu. Myofascial uwalniania może poprawić krążenie krwi i zwiększyć uzdrowienia w różnych miejscach. Dodatkowo terapia punkt aktywacji jest często używany do bólu przewlekłego, jak fibromyalgia.

Różnice zabiegi spa

W odróżnieniu od masażu szwedzkiego i innych technik koncentruje się wyłącznie na relaks, masaż leczniczy jest wykonywany przez ubranie lub nocna pacjenta. Ani przyciemnione światła, ani olejki do masażu są objęte procedurą. Celem pielęgniarki jest zrównoważyć wszystkie systemy organizmu i pomóc pacjentowi szybciej odzyskać jego choroby, urazu lub zabiegu chirurgicznego, w zależności od Massage Therapy 101 miejscu. Często powoduje złagodzenie, ale nie jest to głównym celem terapii.

Przyszłość Dyscypliny

Na początku lat 1990, nie było wystarczająco ponowne zainteresowanie włączenie terapii masażu do pielęgniarstwa, że ​​Krajowe Stowarzyszenie Terapeutów masaż Nurse (NANMT) został ustanowiony. Celem stowarzyszenia jest promowanie tej specjalności wśród placówki medycznej. Robert Calvert mówi w swoim artykule masaż Magazine, że "masaż zapewniła sobie historyczny miejsce w szeregach pielęgniarek, ale wciąż jest na zewnętrznych krawędziach głównego nurtu praktyki medycznej." Jak pacjenci doświadczają korzyści z terapii masażu pielęgniarki, osoby zaangażowane w pracę nadzieję, że będzie odgrywać jeszcze większą rolę w leczeniu.