adcov.com

O jońskim Foot detoksykacji

Jonowy foot detoksykacji jest typu alternatywnego leczenia, które jest wykorzystywane do eliminacji toksyn w organizmie. Mówi się, wyciągnąć depozyty metali, chemikaliów, pasożytów i innych niechcianych cząstek z organizmu poprzez pory stóp wykorzystujących podstawowe prawa atomowe.

Fakty

Ionic stóp detoksykacji jest system detoksykacji, która korzysta z prądu elektrycznego, aby wyciągnąć toksyny znajdują się w organizmie. Działa on przez zastosowanie do osmozy odwróconej, co sprawia, jony dodatnie i ujemne wiążą się z niepożądanych cząsteczek w ciele w celu opracowania ich. Sól dodaje się do kąpieli w celu zapewnienia dodatkowego stopy gęstości do niego. W rezultacie procesu osmozy prowadzi się szybciej.

Proces

Osoba zanurza nogi w małej kąpieli stóp złożonej z wody i soli morskiej, aby rozpocząć detox foot jonową. Odtruwające Urządzenie (która jest zwykle mała tworzywa sztucznego urządzenie elektryczne) jest umieszczony w wodzie w celu uwolnienia niewielkie prądy elektryczne. Celem jest, aby wzbudzić cząstek w wodzie do utworzenia jonów dodatnich i ujemnych. Jony te są następnie ciągnione do porów i wiążą się z toksyn w organizmie. Jony zostać neutralnie pobierana jednorazowo wiążą ze sobą i są wyciągane przez nogi poprzez osmozę i grawitacji.

Efekty

Wody detoksykacji jonowej stóp wskazuje na skutki, które zostały utworzone w organizmie. Po zakończeniu procesu woda w kąpieli stóp zmienia kolor, w zakresie od niebieskiego na brązowy. Woda jest powiedziane, aby pokazać, jakie rodzaje toksyn i które części ciała są dotknięte jonowego stóp detoksykacji. Na przykład, brązowa woda mówi się, zawierają tytoniu i innych materiałów rakotwórczych podczas gdy woda, która jest w kolorze pomarańczowym oznacza, że ​​stawy były czyszczone przez procesie detoksykacji jonowej stóp. Oprócz tych wyników, szumowiny mogą również pojawić się na wodzie, znak nadmiernego spożycia cukru.

Wyniki

Ionic stóp detoksykacji mówi się poprawić system odpornościowy organizmu, a także metabolizm. Także poprawia wydajność układu limfatycznego. Rezultatem jest wzrost energii, lepszy sen i mniej bóle. Inne korzyści, które są zgłaszane przez detoksykacji stóp jonowej są lepsze krążenie krwi i poprawę objawów alergii.

Zagrożenia

Istnieje ryzyko, które się z wykorzystaniem jonowego stóp detoksykacji. Niektóre z typowych efektów ubocznych tej procedury obejmują bóle głowy, zmęczenie i nudności. Większość z tych objawów są łagodne i ustępują na własną rękę, po zakończeniu leczenia. Do zwalczania tych skutków ubocznych, zaleca się nawodnienie pijąc wodę. Ci, którzy nie powinni używać stóp detoksykacji jonowej to kobiety w ciąży i karmiących piersią, osób z rozrusznikami serca i pacjentów z otwartymi ranami.