adcov.com

O Holistic Psychologia Kariera

Psychologia, kiedyś uważany za pseudo-naukę, stała się widocznym polu naukowym. Jak w każdej innej dziedzinie, psychologia ciągle się zmienia i rozwija, i jako taka, wymagania umieszczone na swoich lekarzy również rosną i zmieniają się. Jednym z nowszych trendów w psychologii określany jest jako całościowy psychologii, a związane z nią kariery stają się coraz bardziej popularne.

Definicja

Holistyczna psychologia próbuje zrozumieć każdy aspekt, które mogą wpływać na działania i zachowanie pacjenta. Obejmuje to wszystko z teorii psychologicznych i katalogowania zaburzeń psychicznych do duchowości i żywienia pacjenta.

Studia

Praktycy holistycznego psychologii musi wyglądać na każdym możliwym kątem interpretacji osoby jako całości. Jako takie, tych, którzy zamierzają robić karierę w psychologii holistycznej należy zdawać sobie sprawę z różnych dziedzin nauki i powinien próbować stać się dobrze czytać w kilku z nich.

Czas

Ponieważ każdy pacjent jest wyjątkowy i skomplikowany, praktyków holistycznego psychologii mogą spędzić więcej czasu z klientami indywidualnymi.

Lokalizacja

Holistyczna psychologia jest bardziej prawdopodobne, aby działać jako oddział w dużym szpitalu lub być częścią małej, medycyny alternatywnej praktyki. Ten rodzaj psychologii, a przyjęte, jest wciąż daleko od głównego nurtu.

Kontakt

Ponieważ nie jest to możliwe dla jednego lekarza do nauki w każdej dziedzinie, że holistyczne psychologia obejmuje, lekarz powinien opracować profesjonalne relacje z lekarzy, psychiatrów i innych, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.