adcov.com

O Diety bezpłatny drożdżowego

Jeśli potrzebujesz, aby rozpocząć dietę wolną od drożdży, należy unikać pokarmów, które są naturalnie występujących źródeł drożdży, wraz z tymi, które mają drożdże dodaje. Większość ludzi ma w swoich ciałach małe nieszkodliwych ilościach drożdży, zwanych Candida albicans, ale niektórzy ludzie mają problemy z zakażeniami drożdży lub zdiagnozowano nadmiaru Candida. Inne próby drożdży wolnego od diety, jak metody ubytku masy, ponieważ zbyt dużo drożdży w przewodzie jelitowym może utrudnić utratę wagi.

Objawy

Teoria za wolne od drożdży, że jeśli dieta jest Candida albicans jest zbyt powszechne w systemie osoby, powoduje stan znany jako kandydozy. Niektórzy lekarze uważają holistyczne ten warunek jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do kilku rodzajów chorób przewlekłych. Są wierzyć diety wolnej drożdży można poprawić wiele objawów i warunki, w tym bezsenność, bóle głowy, migrena, zespół jelita drażliwego, nawracające infekcje ucha, astmę, reumatoidalne zapalenie stawów, przewlekłe zmęczenie, zaburzenie z deficytem uwagi.

Identyfikacja

Diety wolne drożdży początkowo wyeliminować nie tylko drożdże, ale wszystkie formy cukru oraz przetworzonej żywności. Cukru i niektóre składniki przetwórcze mogą promować wzrost drożdży. W zależności od nasilenia problemów, może być możliwe rozpoczęcie ponownego wprowadzenia niewielkich pokarmów w ciągu czterech do sześciu tygodni. Możesz kontynuować dietę wolne drożdży przez dłuższy czas, jeśli to konieczne, lub powrócić do niego ponownie, gdy objawy negatywne.

Przyczyny

Różnorodność spożywanych produktów może spowodować trudności z nadmiaru drożdży. Należą do nich antybiotyki, sterydy, hormony, pigułki antykoncepcyjne i cukier we wszystkich formach, w tym fruktoza, glukoza, dekstroza i innych. Glutaminian sodu i inne elementy dodawane do przetworzonej żywności mogą również powodować problemy. Ponadto, stres psychiczny lub fizyczny może wywołać reakcję na drożdżach.

Cechy

Wolne od diety drożdże są bardzo surowe i wymagają dużo woli. Na szczęście, wolne od pszenicy dostępne są rozwiązania alternatywne, takie jak mąki ryżowej i makaron, i orkiszu produktów. Diety pozwalają najwięcej mięsa i owoce morza, jaja i produkty mleczne, owies, popcorn, warzywa i orzechy i nasiona. Kukurydziana i mąka ziemniaczana są dozwolone w małych ilościach, ponieważ mimo, że nie zawierają drożdże, są skrobie, formę cukru. Należy unikać sałatek i przyprawy, ponieważ mają one także cukier. Alkohol nie tylko cukier, ale ulega fermentacji i fermentowane produkty muszą być wyłączone, w tym ocet i sos sojowy. Żywność o podłożu grzybiczym nie są dozwolone, takie jak grzyby, lub ser z pleśnią w nim jak ser pleśniowy.

Rodzaje

Typowy posiłek na diecie wolnej od drożdży może zawierać mięso, warzywo, i orkisz lub ryż makaron. Stir-fry jest łatwy i pyszny sposób, aby cieszyć się diety drożdży-free. To dobry pomysł, aby skupić się na pyszne jedzenie można jeść, a nie ograniczeń. Śniadanie, które pozwala na stek i jajka, na przykład, może wydawać się luksusem, jeśli nie koncentrować się na brakującym toast.

Rozważania

Przedstawiciele społeczności medycznej, takich jak konwencjonalne Mayo Clinic powiedzieć żadna z tych teorii jest dobrze poparte badaniami naukowymi. Niemniej jednak, wielu praktyków drożdży naturopatyczne opowiadają wolne diety dla osób z pewnymi warunkami. Wiele osób uważa, dieta to warto spróbować, aby zobaczyć, czy to łagodzi te objawy.