adcov.com

O Coconut Oil Diet

Kiedy po diecie olej kokosowy, należy dokonać pewnych zmian w diecie. Usuwanie stałych tłuszczów z diety, a dodatek oleju kokosowego stanowi najbardziej radykalną zmianę. Jednak, aby nie używać oleju tylko jako zamiennik; Ten produkt z kokosa jest również uzupełnieniem.

Kwasy tłuszczowe tych Pomocne

Olej kokosowy jest tylko zdrowe tłuszcze nasycone. Zawiera kwasy tłuszczowe MCFA na łańcuch lub średnie. Według Szkoły Dietetyki i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie McGill, MCFA są bardziej gwałtownie utlenia się w wątrobie, a proces ten umożliwia większy wydatek energetyczny.

Jednym Trwała oleju

Dieta wymaga, aby gotować z oleju kokosowego. W przeciwieństwie do innych olejów, olej kokosowy może wytrzymać bardzo wysokie temperatury, nie niszczy. To również nie jełczeją pozostawiony w temperaturze pokojowej przez dłuższy okres czasu.

Cechy

Olej kokosowy jest bogaty w tłuszcze nasycone, ale przyswaja łatwo w organizmie (w przeciwieństwie do innych tłuszczów nasyconych). Z tego powodu, trzustka ma mniej pracy i cierpi mniej stresu podczas rozbijania olej.

Używanie oleju

Take 2 do 3 łyżki. z oleju kokosowego dziennie jako uzupełnienie diety. Zwolennicy diety twierdzą, że regularne stosowanie wspomaga utratę wagi, zwalcza infekcje i choroby oraz odporności zwiększa. Jednak wnioski te jeszcze nie korzystają ze wsparcia ostatecznych badań naukowych

Najlepsze kupić

Jeśli spróbować diety, kupić organiczny olej kokosowy. Ekspresy do korzystania z najwyższej jakości kokosy produkować ten minimalnie przetworzony.

Potencjał

Olej kokosowy stosowany bezpośrednio na skórę. Może być stosowany Foe masaże i utrzymuje skórę gładką i miękką.