adcov.com

O autyzmu Objawy i zabiegów

O autyzmu Objawy i zabiegów


Autyzm jest szybko rozwijającą się niepełnosprawność w Stanach Zjednoczonych, który częściej dotyczy chłopców niż dziewczynek. Jest tajemnicą dla większości rodziców, którzy uważają, że ich dziecko ma. Wielu rodziców czuje wściekły i bezradny, kiedy odkryją ich dziecko jest autystyczne. Ale eksperci twierdzą, że nie są doskonałe sposoby radzenia sobie z autyzmem, w tym szkoleń, terapii, żywność i leki. Wychowywania dziecka z autyzmem mogą wymagać, aby cała rodzina się zaangażować, choć nie do wykluczenia reszty życia rodzinnego.

Autyzm, Przerażający Diagnoza dla rodziców

Autyzm jest chorobą, która nie ma lekarstwa i którego objawy wahać od łagodnego do destrukcyjnie. Burlington, Vermont, filmowiec Anne Barbano, którego 9-letni syn Mikołaj zdiagnozowano autyzm, gdy miał 4, mówi: "To tak, jakby na receptę, ale nikt nie może go wypełnić."

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób znajdzie wzrost autyzmu jest błyskawiczny w ostatnich latach. Jest on uważany za najszybciej rozwijającą się niepełnosprawność w Stanach Zjednoczonych. Dziwny jest fakt, że od roku 1991 do roku 2004, nastąpił wzrost 850 procent przypadków autyzmu po prostu w stanie Missouri. Mężczyźni są cztery razy bardziej narażone na to niż kobiety.

Autyzm nie jest nową chorobą. Swiss psychiatra stosowany termin pierwszy w 1911 roku, ale Eugen Bleuler faktycznie opisywania jednego z objawów schizofrenii w tym czasie. To było w 1940 roku, że amerykańscy naukowcy wskazali "autyzm" jako odnoszące się do problemów emocjonalnych i społecznych. Od 1960 aż do 70-tych, badania robione na autyzm, ale rzeczywiste zabiegi oparła się na rzeczy, jak LSD, porażenia elektrycznego i zmiany zachowań, które rozpatrywane dyscyplinowania dziecka przez ból i kary. Zachowanie terapii wciąż jest używany dla dzieci z autyzmem, ale to już nie dotyczy zadawania bólu lub karania.

Objawy dziecka autystycznego

Są to objawy do oglądania dla jeśli uważasz, że dziecko może być autystyczne. Choroba zazwyczaj są narodziny, ale rodzice lub inni opiekunowie nie mogą nic na okres do trzech lat zauważyć. Jeśli maluch wykazuje oznaki nie chcąc się odbyć lub przytuliła, albo nie jest zainteresowany grą konkretnych gier i jest późno, aby porozmawiać, czy może zaczyna mówić na początku, a potem traci swoje umiejętności językowe później, możesz skontaktować się z lekarz. Słysząc to kolejny objaw, który może wymyślić. Dziecko z autyzmem może nie wydają się usłyszeć bardzo, ale przejdzie do trybu alarmowego, gdy gwizd pociągu brzmi.

Większość dzieci, jeśli mają szczęście otrzymać wczesne i intensywne leczenie, może działać na ich zdolność do odnoszą się do innych ludzi i komunikowania się z nimi. I w miarę starzenia się, jest wiele pozytywnych przykładów dzieci autystycznych pomagają się jako dorośli. Chociaż istnieją mity i wierzenia wokół osób z autyzmem, eksperci twierdzą nieliczni żyć całkowicie społecznie izolowane życie lub żyć tylko w świecie, w ich własnym wytworem.

Jak pomóc autystycznego dziecka

Niektórzy eksperci uważali, że dziecko autystyczne mogą być wspomagane przez widząc pediatrów, psychiatrów dziecięcych rozwojowych, logopedów, terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów i innych. Jednak większość rodziców na ograniczone dochody zgadzają się, że ten rodzaj leczenia jest przy niewspółmiernie wysokich kosztów.

Każdy stan jest finansowane ze środków publicznych programów dla dzieci z opóźnieniami rozwojowymi i autyzmem jest w tej kategorii. Musisz skierowanie od swojego pediatry. Takie programy zwykle zapewniają mowy, pracy, terapii fizycznej i zachowań, a także pedagoga. Ale nie wszyscy rodzice, że te programy są sposobem chcą iść do swoich dzieci.

Istnieje coraz więcej dowodów, że dzieci z autyzmem może być wspomagane ze zmianami w diecie lub poprzez przyjmowanie witamin i minerałów. Suplementy diety mogą być stosowane w celu uspokojenia dziecka, i poprawy ich żywienia. Te dwa suplementy najczęściej zalecane są witaminy B i magnezu. Niektórzy rodzice ich dziecko kątem alergii, czy on ma jakieś reakcje na konkretnych środkach spożywczych, takich jak pszenica lub cukrem lub czekoladą, a następnie, jeśli to robi, że wyeliminowanie tych pokarmów z diety dziecka.

Jak zapłacić za dodatkowe Pomoc Austistic dziecko może potrzebować

Mając autystycznego dziecka może kosztować bardzo dużo pieniędzy. I ogromny problem dla rodziców tylko zdiagnozowanych dzieci autystycznych jest wymyślanie gotówki traktować swoje dziecko jak chcesz, żeby być pod opieką. Bardzo często usługi finansowane ze środków publicznych nie są na poziomie, który rodzice zdaniem jest wystarczająco wysoka. A potem, ponieważ ubezpieczenie medyczne zwykle nie obejmuje niektórych rodzajów terapii, rodzice często wiatr płacić dużych sum out-of-pocket. 2.007 Badanie wpływu finansowego autyzmu opublikowanym w Journal of Rodziny i Spraw Gospodarczych przez współautora Deanna Sharpe, PhD, WPRyb, które zostały znalezione rodziców płacących aż 30.000 dolarów rocznie dla tych terapii.

Weźmy, na przykład, zastosować terapię behawioralną analizę, w której dziecko autystyczne uczą się mówić lub robić prostych zadań. To może kosztować rodziców do 100.000 dolarów rocznie. Niektórzy zaradni rodzice postanowili przejść specjalne szkolenie, aby mogli uczyć dzieci z autyzmem się. Inni uciekają się do nauczania domowego.

Autystyczne dziecko może umieścić presji na rodziny

Kolejnym wyzwaniem dla rodzin zajmujących się dzieckiem autystycznym jest to, że sytuacja może położyć nacisk na relacje rodziców i rodzeństwa dziecka. Eksperci ostrzegają, aby nie skupiać się zbytnio na autystycznego dziecka z wykluczeniem wszystkiego innego w rodzinie. Pary są zachęcani, aby poświęcić trochę czasu na ich ślubie. Są one również zalecane, aby nie mówić o autyzmie cały czas. Mówią, że biorąc od niego jakieś przerwy będzie służył dobrze, ponieważ nie zamierza odejść. Rodzeństwo często czują się pozostawione na uboczu, podczas gdy autystyczne dziecko zajmuje centralne. I choć niektóre z nich są w stanie rozmawiać i bawić się z ich autystycznego brata lub siostry, inni czują się smutne, że nie mają one "normalne" rodzeństwo.

Eksperci doradzają, że rodzice sieci z innymi w tej samej sytuacji. Dobrym źródłem jest Towarzystwo Autyzmu Ameryki witryna internetowa, która ma listę lokalnych oddziałów, które oferują grupy dla rodzin i oddzielnych grup dla rodzeństwa.

Słowo "normalny" kontra nienormalne jest newralgicznym punktem dla wielu rodziców dzieci z autyzmem. Widzą swoje dzieci jako normalne, kim są, i nie chcę innych ludzi ich etykietowania.

Jak autystyczne dziecko rośnie do nastolatków i dla dorosłych

Jak autystyczne dziecko dorasta do nastolatka, a potem nastolatka, cały szereg nowych wyzwań podchodzi. Zwykłe problemy każdy rodzic twarze nastolatek są skomplikowane przez autyzm. Autystycznych nastolatków może mieć trudności w komunikacji z rówieśnikami, ale w tym samym czasie, zazwyczaj czują potrzebę ciągnięcia z dala od swoich rodziców. Można pozostawić je bez jednego w ogóle rozmawiać. Mają także kwestię hormony szaleją, ale często jest to związane z niemożnością zrozumienia lub odpowiednio zarządzać ich zachowań seksualnych.

Dla większości dzieci, nastoletnich lat to czas, aby rozwijać swoje umiejętności społeczne. Stają się zajęci trądzik, popularności, gatunkach i terminach. Nastolatki z autyzmem, jednak mogą stać się bolesną świadomość, że są one różne od swoich rówieśników. Mogą oni zauważyć, że nie mają wiele lub znajomych, a że nie są randki lub planowania kariery. Dla niektórych, te uczucia, nie mieszczące się w zmotywuje ich do nauki umiejętności społecznych, aby lepiej bardziej pasuje. Ale dla innych to często oznacza, że ​​wycofują się do siebie jeszcze bardziej. Psychologowie twierdzą, wzrosła zachowania agresywne mogą być jednym ze sposobów niektóre autystyczne nastolatki wyrazić swoją nowo odkrytą napięć i nieporozumień.

Istnieje kilka autystycznych nastolatków, jeśli są dobre w czytania i matematyki, który będzie w stanie dostać się do college'u lub na uniwersytecie, który będzie działał z ich niepełnosprawnością i umożliwić im uzyskać dyplom.

I, uzbrojony w stopniu, niektóre autystyczne dorośli będą w stanie skutecznie działać w regularnych głównych zadań. Ale mogą się problemy komunikacyjne i społeczne, które mogą zmniejszyć do ich sukcesu. Inne z dorosłych autyzmem będą zdolne do pracy w zakładach pracy chronionej, jak rośliny fabrycznych, supermarketach i domach towarowych, pod nadzorem kierowników przeszkolonych do pracy z osobami niepełnosprawnymi.