adcov.com

Non-prescription Leczenie Świerzb

Świerzb jest reakcją skóry spowodowane przez pasożytnicze roztocze, że malutki Burrows w skórę i powoduje świąd skóry. Każdy może stać się zaatakowane przez świerzb, ponieważ jest wysoce zaraźliwa. Możesz mieć świerzb zakażenia dla dwóch do sześciu tygodni, zanim wystąpią jakiekolwiek objawy. Objawy świerzbu to swędzenie, podrażnienia skóry i łuszczenie się skóry. W niektórych ekstremalnych przypadkach może tworzyć grudki w miejscu zakażenia.

Manuka leczyć świerzb

Skutecznym naturalnym sposobem leczenia świerzb jest z ekstraktem Manuka, substancji, która jest ściśle związana z olejkiem z drzewa herbacianego. Manuka jest dzika roślina, która rośnie w Nowej Zelandii i południowej Australii. Według TreatingScabies.com, uważa się, że mają właściwości przeciwbakteryjne, które nie tylko eliminują pasożyta, który powoduje świerzb, ale również pomagają zapobiec ponownemu zarażeniu z dalszego użytkowania. Jeśli opracowali wtórne zakażenie jako wyniku drapania, gdy cierpi z świerzb, ekstrakt z Manuka może pomóc przyspieszyć proces gojenia. Nie ma doniesień o skutkach ubocznych z korzystania Manuka.

Wybierając produkt Manuka

Ekstrakt z Manuka jest dostępny w postaci oleju, kremu i mydła. Upewnij się, że każdy produkt Manuka zakup pochodzi z Nowej Zelandii i południowej Australii, aby zapewnić wysoki poziom aktywności przeciwbakteryjnej.

Korzystanie Manuka

Umyj każdą odzież, pościel lub ręczniki, które mogły mieć kontakt z świerzb roztoczy powodujących w ciepłej wodzie z 10 do 15 kropli czystego oleju Manuka na obciążenia. Użyj tej samej liczby kropli w łaźni wodnej i traktować każdego członka gospodarstwa domowego z tej kąpieli Manuka każdego dnia. Manuka można używać mydła do mycia ciała, a po kąpieli, stosować cienką warstwę kremu Manuka wszystkim świerzb obszarów dotkniętych ciała. Pamiętaj, aby zachować ten produkt z dala od oczu i ust. Nawet jeśli wydaje się, że tylko jedna osoba w gospodarstwie domowym ma świerzb, ważne jest, aby traktować wszystkich dla maksymalnej ochrony.

Powinieneś zobaczyć wyniki leczenia Manuka w ciągu tygodnia, ale można nadal korzystać z produktu, aby zapobiec ponownemu zarażeniu.