adcov.com

Nitrogliceryna na GERD Bólowi

Refluks żołądkowo-przełykowy, refluks i jest powszechnie określane jako zgaga, ponieważ głównym objawem jest nieprzyjemne uczucie pieczenia w klatce piersiowej. Uczucie jest utworzony przez kwas żołądkowy wzrasta do przełyku, zwykle z powodu awarii zaworu pomiędzy żołądka i przełyku. Według barretsinfo.com ponad jedna trzecia populacji USA cierpi z GERD. Leczenie podstawowe składa się z czynnikiem kwasowym redukujący, taki jak środek zobojętniający kwas tums.

Leczenie GERD

Choroba refluksowa przełyku powinny być traktowane z leków zobojętniających. Listy Leki zobojętniające ich aktywnych składników na etykietach, więc na podstawie tego, co leki zobojętniające pracować dla Ciebie, można dostrzec, co aktywny składnik pomaga GERD. Niektóre typowe substancje czynne do środki zobojętniające kwas obejmują węglan wapnia, wodorotlenek glinu, wodorotlenek magnezu i symetykon.

Nitrogliceryna i GERD

Nitrogliceryna nie jest nakazane lub zalecane w leczeniu GERD. Zgodnie z postu na Medhelp.org przez lekarzy Ratnakar Kini, nitrogliceryna "może pogorszyć GERD." To dlatego, że nitrogliceryna jest technicznie kwasu i leczenia refluksu kwasowej więcej kwasu tylko by stan zdrowia. Dla GERD, albo przyjmowania leków zobojętniających, lub porozmawiać z lekarzem na bardziej konkretnego leczenia.

Nitrogliceryna i GERD

Nitroglicerynę można stosować do leczenia dusznicy bolesnej, albo silny ból w klatce piersiowej. Według artykułu na Medicine.net, dusznica bolesna jest spowodowane brakiem tlenu do serca; azotanów powoduje tętnice rozszerzają (lub poszerzenia), co oznacza, że ​​tlen może osiągnąć serca łatwiej. Azotany są dostępne na receptę, i są w pigułki, plastrów, maści i form wtryskowych.