adcov.com

Nit samoloty

Nit samoloty

Większość nity stosowane w przemyśle lotniczym są wykonane z aluminium i stopów aluminium. Nity statków powietrznych mogą być zidentyfikowane przez kształt głowy nitu. Choć istnieje wiele typów konstrukcji głowy, najczęściej można podzielić na trzy kategorie: zwykły, dołeczkami i wzorzyste.

Zwykły głowy nity

Być może najbardziej kultowego nit wpisz, zwykły głowy nity są uwypuklenie w kształt. Rzeczywiste łeb nitowy płaski waha się od płytkich projekt półkolisty kształt. Uwypuklenie nity są łatwiejsze do produkcji niż niektóre inne rodzaje Nity z bardziej skomplikowanych wzorów.

Pomarszczona nity

Pomarszczona nity mogą być zidentyfikowane przez wcięcia w głowie nitu. Szef może wahać się od lekko podniesiony z dołek do mieszkania. Dodatkowo te nity może mieć jeden dołek w środku, aby kilka dołeczki.

Wzorzyste nity

Największy z trzech ogólne kategorie samolotów nity, nity wzorzyste przyjść w asortymencie kształtów i stylów. Niektóre z nich krzyżami, wcięte w nit i wyglądają bardzo podobnie jak powszechne śruby. Inne nitów podniosły kresek do ich identyfikacji.