adcov.com

Niskokalorycznej diety

Niskokaloryczna dieta może pomóc rzucić funtów, podstawą takich popularnych diet jak Weight Watchers, ale nowe badania sugerują także, że może przedłużyć swoje życie. Naukowcy z University of Wisconsin przeprowadzili dwie dekad badanie na temat małp rezus i okazało się, że zwierzęta mieszkał dłuższy okres, gdy ich spożycie kalorii było znacznie się zmniejszyły. W przypadku prawidłowego wykonania, kolejne pozytywne korzyści jest mniejsza choroby w tym raka, choroby serca, choroba serca i zanik mózgu.

Właściwe spożycie kalorii określania

Naukowcy z University of Wisconsin ciął kalorii małpy o 30 procent, która nadal stanowić odpowiednio odżywcze diety dla funkcji narządów. Wynik był już długość życia i mniejszą częstość choroby.

Dla ludzi, ograniczenie kalorii może wydawać się o 30 procent, jednak nadmierne ruchy ograniczenie kalorii (CR) widzi ludzi istnieje na zaledwie 800 kalorii dziennie. Jeden z naukowców, którzy przeprowadzili badania University of Wisconsin próbował wyciąć jego spożycie kalorii o 20 procent i może utrzymać tylko zmniejszenie przez kilka miesięcy, ponieważ dieta była tak uciążliwa.

Jednak wprowadzenie niskokalorycznej diety w zdrowym niskim zakresie jest skuteczny schemat odchudzania i utrzymania. Oprzeć spożycie od wieku i aktywności fizycznej przed przyjazdem na liczby. Kalkulator kalorii, takich jak ten, który stwierdzono w mayoclinic.com pomoże określić właściwą dawkę.

Co jeść,

Aby uzyskać najlepsze wyniki jeść owoce, warzywa, chude mięso i nabiał o niskiej zawartości tłuszczu. Te produkty są naturalnie niskiej zawartości kalorii i tłuszczu. Warzywa, owoce i orzechy są bogate w błonnik, który wypełnia żołądek szybciej i pozostawia uczucie spełnione przez dłuższy okres czasu.

Zostań ekspertem od czytania etykiet żywności. Zawsze należy sprawdzić liczbę kalorii; napoje, takie jak soki owocowe, napoje energetyczne i tym podobne mają bardzo wysoką liczbę kalorii.

Przebywających na diecie niskokalorycznej

Pozostała na diecie niskokalorycznej przez dłuższy okres czasu jest możliwe, ale może okazać się trudne. Jednym ze sposobów, aby trzymać się swojego planu niskokalorycznej jest, aby zachować swoje ulubione niskokaloryczne, bogate w błonnik pokarmy na strony w każdej chwili. Pozwalając sobie jeden "oszukiwać" dzień może pomóc trzymać się planu resztę tygodnia.

Pobyt koncentruje się na przyczyny, dlaczego jesteś na diecie niskokalorycznej mogą pomóc utrzymać kurs. Czy to do utraty wagi lub przedłużyć swoje życie, zostawić małe notatki lub obrazy, które przypominają, dlaczego zdecydowałeś się wziąć tę podróż.