adcov.com

Niskokalorycznej diety i wysokiej głośności

Zmniejszenia ubóstwa i głodu, że diety może przynieść o dużej głośności, niskokalorycznej diety. Produkty o małej gęstości kalorycznej zawiera dużo wody i składników odżywczych, ale zwykle nie stos na funty. Ludzie zazwyczaj jedzą tyle samo (wagowo) żywności na posiłki, niezależnie od kaloryczności, więc można zastąpić wysokokaloryczne, tłuste jeździł wyborów o tej samej kwocie niższej kaloryczności, żywności, składniki odżywcze i nie czują się pozbawieni .

Jedz veggies

Dodać do sałatki, grillowane lub gotowane na parze warzywa i sałatki owocowe Podstawowym celem posiłków. Produkcji zapewnia dużo żywienia i kilka kalorii. Wypełnij swój talerz z wodnistych warzyw takich jak sałata, szpinak, cukinia, papryka i seler. Trzy filiżanki świeżych liści szpinaku dzieci zawiera tylko dziewięć kalorii, i zająć dużo czasu, aby jeść. Warzywa i owoce zawierają także dużo błonnika, który pomaga utrzymać się pełna. Zdawać sobie sprawę z warzyw bogatych w skrobię, takie jak ziemniaki, kukurydza i groch, które są bardziej gęste i kalorii na Can Pack funtów, gdy spożywane bez opamiętania.

Zjeść trochę chudego białka

Akcent posiłków z jakiegoś chudego białka. Trzy uncje białek o niskiej gęstości kalorycznej jak z piersi kurczaka bez skóry) lub (ryb mogą zaspokoić swoje potrzeby, ale nie codziennie białko rozbić banku kalorii. Na przykład, 3 uncje z piersi kurczaka bez kości pieczona zawiera 140 kalorii, podczas gdy ta sama kwota rib eye steak wołowy zawiera 225 kalorii. Można jeść inną uncję kurczaka i nadal jeść mniej kalorii niż całkowite byłoby z stek. Wegetariańskie białka również pracować na niskokalorycznej, diety o dużej głośności. Tofu i fasola zawierają wiele składników odżywczych, ale obie posiadają mniej kalorii na wadze niż tłuste opcji.

Jedz Przekąski

Wybierz jasne zupy lub zieloną sałatkę przed przystawkę i można jeść mniej ogólna. Te produkty niskokaloryczne sytości i zaspokoić potrzebę żucia bez tworzenia ogromne przeciążenie kalorii. Barbara Rolls, doktorat, który napisał książkę Volumetrics Waga sterowania, bada pojęcie gęstości kalorii. Liczba studiów koncentruje się na wyborach i przed posiłkiem całkowitego zużycia kalorii. Ona stwierdziła, że ​​będziesz mniej jeść w jednym posiłku, jeśli najpierw zjeść przekąskę jak jabłko, jasne zupy lub sałatkę.

Pomyśl zanim Eat

Zwracać uwagę na wybór żywności. Czytanie etykiet żywieniowych i określania kalorii na porcję mogą pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji. Ciasteczka, cukierki, ciastka, chipsy, orzechy, oleje i inne tłuszcze są zazwyczaj bardzo wysokie gęstości kalorii i małe porcje może być mniej satysfakcjonujące.