adcov.com

Niskokalorycznej diety dla Acid Reflux

Refluks występuje, gdy dolny zwieracz przełyku nie zamyka się prawidłowo. Kiedy to nastąpi, zawartość żołądka płynąć przez przełyku, co może powodować uczucie pieczenia, ból gardła, trudności w połykaniu, suchy kaszel, nudności lub objawy związane z astmą. Istnieją pewne pokarmy, których należy unikać oraz niektóre z nich do jedzenia, które zapewni ulgę od refluksu kwasu.

Chudego białka

Utrzymanie diety niskokalorycznej do refluksu kwasu na pewno nie należą smażone lub pikantnych potraw, które pogarszają kwasu refluks. Zamiast tłuszczowych smażone mięsa, jeść chude mięso, które nie są smażone. Chude mięso obniżoną zawartość kalorii, z większą ilością dobrych białek. Mięso włączenie do diety to bez skóry drobiu, kurczaka i indyka oraz chude pasztecików wołowiny. Spróbuj pieczenie, opiekanie i grillowanie mięsa zamiast ich smażenia. Produkty na bazie pomidorów i kremowe sosy sałatkowe należy unikać, jak również. Użyj opatrunki niskotłuszczowe jako alternatywa.

Niskotłuszczowy, Low-Cal

Codziennie dieta składająca się z niskiej zawartości tłuszczu i niskokalorycznych produktów mleczarskich jest idealny. Sprawdź etykiety wszystkich produktów mlecznych, takich jak mleko i ser, i zakup mleczarni z mleka 1 lub 2 procent lub chudego mleka. Produkty sojowe są dobre alternatywy, jak również. M.in. jabłka, marchew, kapusta, płatki, banany, brokuły, pieczone ziemniaki i sałatę. Należy pamiętać, że owoce i warzywa o dużej zawartości kwasu refluks spust kwas cytrynowy. Jeść pełnoziarniste pieczywo, płatki zbożowe i makarony.

Małe jest Więcej

Najlepiej jest jeść sześć małych posiłków dziennie zamiast dwóch lub trzech dużych posiłków. Unikaj alkoholu i napojów gazowanych. Woda mineralna i świeże soki owocowe bez kwasu cytrynowego są najlepsze do picia. Staraj się nie pić żadnych napojów w czasie posiłków, ale na 30 minut przed lub po posiłku. Najlepszym sposobem, aby utrzymać dietę niskokaloryczną z refluksu kwasu jest z dala od wysokiej zawartości tłuszczu, smażone, pikantne i pokarmów bogatych, jak i deserów.