adcov.com

Niskoglikemicznych Plany diety dla mężczyzn

Niskoglikemicznych Plany diety dla mężczyzn


Dr David Jenkins i zespół naukowców pierwotnie opracowany koncepcji indeksu glikemicznego w 1981 roku na Uniwersytecie w Toronto. Definicja indeks glikemiczny jest miarą wzrostu poziomu cukru we krwi po jedzenie jest spożywane. Od jej rozwoju, wiele książek i plany zostały utworzone wokół idei spożywania pokarmów o niskim indeksie glikemicznym, aby zapobiec pragnienia i zachęcać szybką utratę wagi. Istnieje kilka planów, które zachęcają do jedzenia przestrzeganie niskim GI nawyków żywieniowych.

NutriSystem dla mężczyzn

NutriSystem oferuje fabrycznie zapakowane wyżywienie oparte na indeksie glikemicznym. Promowane przez Dan Marino i Don Shula, NutriSystem dla mężczyzn trwa zgadywanie z niskim indeksie glikemicznym diety, dostarczając żywności w uprzednio wybranych kombinacji ma być połączone ze świeżych produktów kupowanych na własną rękę. Plan ten ma średni koszt około 10 dolarów dziennie, i tak długo, jak trzymać się żywności dostarczanej, możesz być pewien, że jesteś w ramach wymogów diety o niskim GI.

Dieta South Beach

Do ceny żywności Dieta South Beach w oparciu o ich różnych obciążeń glikemii i podkreśla konsumpcji żywności najniższym IG, zwłaszcza w niskowęglowodanowej pierwszej fazie diety. Podczas gdy węglowodany są początkowo ograniczone podobnie do typowego planu niskowęglowodanowej, South Beach Diet nadal mocno popiera ideę, że nie musisz rezygnować z węglowodanów całkowicie, aby czerpać korzyści z niskim indeksie glikemicznym diety. Dieta nawet dostarcza wykres niski, średni i wysoki indeks glikemicznym-dla odniesienia.

Dieta Atkinsa

Dieta Atkinsa, jeden z najbardziej popularnych planów niskim GI / low-carb, skupia się na ograniczenie węglowodanów prostych, takich jak chleb, ziemniaki, słodycze i mąki, przy jednoczesnym zwiększeniu spożycia białek i nieprzetworzonych, bez węglowodanów skrobiowych, takich jak zielone warzywa. Dieta na cztery fazy obejmują indukcja, utrata masy ciała, Pre-Konserwacja i Lifetime konserwacja, a każdy etap jest przeznaczony do kontroli poziomu cukru we krwi i zmniejszyć apetyt na węglowodany. Naukowcy twierdzą, że plan niskowęglowodanowa jak Atkins lub South Beach może być najbardziej skutecznym rozwiązaniem utraty wagi dla mężczyzn. Badanie przeprowadzone przez Jeffa Volek na University of Connecticut i opublikowane w "Journal dostępu Otwarte Nutrition & Metabolism" stwierdza, że ​​ponad 70 procent mężczyzn umieszczonych na różnych planów diety straciła więcej wagi i tkanki tłuszczowej na diecie niskowęglowodanowej w porównaniu do mężczyzn na niskiej zawartości tłuszczu i kalorii. niższych planów

Wpływ glikemiczny plan Ediets

eDiets.com jest narzędziem, które zestawia najpopularniejsze planów diety do internetowego systemu planowania i wsparcia. Witryna oferuje wiele planów niskich glikemii, w tym diety Wpływ glikemiczny, hipoglikemiczne / niskosłodzone, a mieszka z planów cukrzycy. Plan Wpływ glikemiczny jest zrównoważony, pożywne plan, który przewiduje 40 procent kalorii pochodzących głównie nisko glikemicznym węglowodanów, takich jak produkty pełnoziarniste, 30 procent z chudego białka, takich jak kurczaka i ryby, a kolejne 30 procent ze zdrowych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek. Dieta podkreśla ograniczenie cukrów prostych, jednocześnie zwiększając spożycie błonnika, aby zapobiec wahania cukru we krwi i apetyt.