adcov.com

Niskie diety Candida

Niskie diety Candida


Drożdżaki Candida powoduje kandydozy, infekcji, które mogą powodować poważne problemy zdrowotne u wielu ludzi. To może zainfekować pochwy, jamy ustnej, skóry, żołądka, i układu moczowego. Infekcje jamy ustnej (zwane pleśniawki) są najczęściej u niemowląt, osób starszych i osób z osłabionym układem odpornościowym. Większość dorosłych z problemami zdrowotnymi związanymi z drożdży, oznaki zmęczenia, bólu głowy i depresji. Diety zmniejszenie candida w organizmie są oparte na redukcji lub wyeliminowania produktów, które przyczyniają się do wzrostu drożdży.

Good Stuff

Masz dużo zdrowych wyborów żywieniowych w diecie nisko Candida. Piramida żywności dla diety zaczyna się jak marchew warzywa kapustne, papryka, kapusta, kalafior, brokuły, sałaty i cebuli. Jeść swobodnie z nich, a także jaj. Ryby i chude mięso, schwytanych na wolności lub organicznie podniesione, są inne źródła białka. Jedz oszczędzającej ilości całych ziaren i warzyw, takich jak węglowodany wyższych ziemniaki, buraki, awokado, fasoli i grochu. Jedz owoce rzadko. Pij dużo wody słodkiej. Jedz zdrowe tłuszcze z niezbędnych kwasów tłuszczowych. Obejmuje oleje lnu i oliwek lub oleju z ryb.

Brak rafinowanych węglowodanów

Czego nie jeść jest równie ważne jak to, co jem w diecie nisko Candida. Pierwszym krokiem jest uzyskanie cukru i rafinowanych węglowodanów z diety. Te produkty mają niewiele do wartości odżywczych i dają drożdże okazję do rozwoju. Unikać mąki i cukru jakiejkolwiek formie, włącznie z syropu kukurydzianego melasy, miodu, fruktozy i glukozy. Nie używać substytutów cukru. Makaron, biały ryż, ciasta i ciasteczka zachęci Candida, więc ich nie jeść. Chipsy i dipów, bułeczki i korona będzie musiał przejść.

Brak żywności śmieci

Pakowane należy unikać pokarmów o niskiej wartości odżywczej, takich jak przekąski i większość płatków śniadaniowych, napojów i konserw owocowych i warzywnych. Mielonki, pizza i przyprawy takie jak ketchup i butelkowane sosy sałatkowe są również na liście pokarmów, aby uniknąć.

Nie Grzyby i drożdże

Przestań jeść rzeczy, które są lub mają drożdże grzyby w nich. Ser jest trudnych rzeczy należy unikać, ponieważ znajduje się w wielu przepisów. Grzyby i trufle należy pominąć, ponieważ są grzyby. Ocet i fermentowane produkty sojowe, takie jak sos sojowy i tempeh nie są dobre dla ludzi, którzy cierpią z powodu nadmiaru candida w organizmie. Wino, piwo i niektóre alkohole są produkty fermentowane i muszą być wykluczone z diety. Unikaj produktów chleb, które zostały dokonane w zakwasie. Staraj się unikać glutenu, które znajduje się w ziarnach. Jeść otręby, ale nie gluten. Poszukaj glutenu na etykietach żywności.