adcov.com

Niskie chemiczne Diety

Niskie chemiczne Diety


Istnieje wiele powodów, dla dietę nisko-chemiczną. To może być sposób by nadać tempa zdrowszego stylu życia. Ograniczenie ekspozycji chemicznej może również pomóc uniknąć niektórych chorób i schorzeń przewlekłych. Konserwanty i nienaturalne składniki wielu produktów spożywczych są trudne dla naszego ciała do strawienia, więc zużywa tak mało, jak to możliwe pozwala czynność ciała, jak to miało. Dieta nisko-chemiczne również smakuje lepiej, ponieważ smak potraw bez ingerencji dodatków, konserwantów i innych nienaturalnych smakach.

Organiczne

Departament Rolnictwa USA (USDA) i krajowego programu Organowej (NOP) zdefiniować ekologiczne jako "... system, który jest zarządzany zgodnie z ustawą o żywności ekologicznej produkcji (OFPA) z 1990 roku oraz przepisów w ... Kod Przepisów Federalnych w odpowiedzi na warunki danego miejsca poprzez integrację praktyk kulturowych, biologicznych i mechanicznych, które sprzyjają rowerze zasobów, promowanie równowagi ekologicznej i ochrony bioróżnorodności. " Mówiąc prościej, żywności ekologicznej są te wykonane bez sztucznych nawozów sztucznych i pestycydów. Organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO) są również zakazane z produktów ekologicznych, a jedzenie nie może być narażony na działanie rozpuszczalników przemysłowych, dodatków do żywności, chemiczne lub napromieniowanie. NOP jest odpowiedzialna za opracowanie, wdrożenie i zarządzania produkcją, obsługą i etykietowania standardów ekologicznych programu żywności. Sekretarz Rolnictwa jest odpowiedzialny za tworzenie krajowej listy dozwolonych i substancji zakazanych. Lista ta zawiera substancje syntetyczne, które mogą być stosowane w środkach spożywczych organicznych, jak i nie-syntetycznych substancji, które nie mogą być wykorzystywane.

Owoce i warzywa

Jeść tylko owoce i warzywa, to zdrowy sposób na zmniejszenie środków chemicznych w diecie, ale do wyboru musi być organiczne. Owoce i warzywa są naturalne, ale jeśli są one narażone na działanie pestycydów, podczas gdy rośnie, powoduje to dużą zawartością chemiczną. Istnieje wiele korzyści z jedzenia owoców i warzyw, w tym ułatwienia trawienia i wysokiej zawartości składników odżywczych. Choć wszystkie owoce i warzywa są zdrowe, zawierają wiele różnych kolorów w diecie, takich jak warzywa liściaste, pomidory, awokado, zielone, czerwone i żółte papryki, bataty, banany i owoce cytrusowe.

Żywność przetworzona

W czasie, średnia dieta stała mniej naturalne. Garmażeryjnych sprzedawanych w supermarketach i na restauracji zawierają dużo konserwantów i środków chemicznych. Producenci żywności na rynek, aby dzieci z jasnych kolorach, z których wszystkie są dodawane do żywności z barwnikiem. Konsumenci oczekują żywności pozostać świeże przez długi czas, aby dostać pieniądze warto, więc producenci dodawać konserwantów w celu zwiększenia trwałości. Cofać się na żywności o wysokiej zawartości chemicznej, unikają zapakowane, żywność w puszkach i słoikach. Sklep obwód rynku, gdzie można znaleźć świeże owoce i warzywa, nabiał, mięso, drób, owoce morza, i kupić przedmioty, takie jak pszenicy, mąki i ziarna luzem.

Know Your plantator

Jednym z najprostszych sposobów na dietę nisko-chemiczną jest, aby wiedzieć, jak żywność jest uprawiana. Zakup owoce, warzywa, mięso i produkty mleczne od rolnika wiesz, pozwala mieć związek z plantatora i zrozumieć drogę żywności od pola do talerza. Nie ma żadnych tajemnic dotyczących GMO, pestycydów, jakości gleby lub do żywienia zwierząt, ponieważ można poprosić rolnika odpowiedzialny za jedzenie. Jeśli chcesz absolutną pewność, jedzenie jest niski-chemiczna, rosną lub podnieść ją w swoim własnym podwórku. Sprawdź swoją gleby do składu chemicznego i znaleźć naturalne sposoby odpychają szkodników na roślinach. Ci, z wystarczająco dużo miejsca i motywacji może zawierać kury dla jaj i kozy dla mleka w ich samowystarczalnej, nisko-chemicznego planu diety.