adcov.com

Niski Cholesterol Diety Low triglicerydów

Wysoki poziom cholesterolu i wysoki poziom trójglicerydów w krwiobiegu mogą być prekursorami choroby serca lub udaru mózgu. Lekarze zachęcam swoich pacjentów w celu zmniejszenia tych poziomów albo leków lub diety o niskiej zawartości cholesterolu i trójglicerydów. Dokonując zmian w diecie, można uniknąć skutków ubocznych leków i doświadczenia innych świadczeń zdrowotnych z niskim cholesterolu, triglicerydów o niskiej dietę.

Jedz mniej cukru i zbóż

Ograniczanie cukru i ziarna zmniejsza swój poziom trójglicerydów. Cukier ziarna wymaga przetwarzania i wydzielanie insuliny. Gdy to nastąpi, wątroby jest stymulowana w celu wytworzenia triglicerydów.

Jedz więcej warzyw

Jedz więcej zielone warzywa liściaste, takie jak sałata i kapusta. Mają one niski indeks glikemiczny, i nie będzie stymulować insuliny. Pozostałe warzywa dobrze obniżenie produkcji insuliny, zbyt. Mogą one być również wykonane w soków. Marchew i buraki powinny być spożywane umiarkowanie, choć, ponieważ mają tendencję do stymulowania insuliny. Owoce zawierają również cukry proste, które będą stymulować produkcję insuliny, więc jeść je w umiarkowanych ilościach.

Zmniejszenie Fat

Nie więcej niż 30 procent odżywcze powinny być w formie tłuszczu w diecie. W szczególności należy skoncentrować się na redukcji spożycie tłuszczów nasyconych, które pomogą obniżyć poziom cholesterolu. Należy jednak uważać, aby nie zmniejszyć tłuszczu w diecie zbyt dużo lub można stymulować produkcję insuliny, co może zwiększyć poziom trójglicerydów.

Bez alkoholu, lub słodkie napoje gazowane

Alkohol zwiększy trójglicerydów we krwi. Aby zmniejszyć tę liczbę, może być konieczne, aby przestać pić alkohol. Napoje gazowane i słodkie napoje zawierają cukry proste, które doprowadzą do zwiększenia produkcji insuliny i wyższe stężenia triglicerydów, dlatego należy wyciąć je z diety, zbyt.

Umiarkowanego węglowodany

Dieta bogata w węglowodany może zwiększyć stężenie triglicerydów. Węglowodany dostarczają energii, ale należy skoncentrować się na węglowodany złożone, takie jak te znajdujące się w ryżu i ziemniaków. Chociaż ziarna są dobrym źródłem węglowodanów złożonych, należy ich unikać, ponieważ zwiększają one poziom trójglicerydów. Zmniejszyć spożycie węglowodanów prostych, eliminując takie rzeczy jak miód, galaretki i cukru z diety.

Porady dotyczące przygotowywania potraw

Piec, podpiec lub pieczeń zamiast smażenia. Wyciąć widoczne tłuszcze z mięsa, drobiu i usunąć skórki przed gotowaniem. Wymień sosów i sosów z przyprawy, zioła, sok z cytryny lub octu. Nie używać-stick spraye w skillets zamiast masła lub oleju. Przechowywać w lodówce gulasze, zupy i rosół na kilka godzin przed podaniem. Jeśli wziąć je, powinieneś być w stanie zobaczyć, tłuszcz utwardzony, które można łatwo usunąć, zanim ciepło i służyć.