adcov.com

Niestrawione jedzenie w GI Track & Przyrost masy ciała

Niestrawione jedzenie w GI Track & Przyrost masy ciała


Zwolennicy okrężnicy proszków czyszczących i pigułek powiedzieć produkty są potrzebne do pomocy w usuwaniu strawionego pokarmu i gromadzenia się kału w okrężnicy. Różne produkty zastrz nie może wynosić od 5 do 25 kilogramów odpadów zatrzymany w okrężnicy i usuwanie go osoba może stracić że ilość masy natychmiast. Usuwanie odpadów z organizmu i funkcjonowanie jelita grubego są niezbędne dla zdrowia.

Funkcja Colon

Innym terminem na okrężnicy jelito grube. Według WebMD jego zadaniem jest tworzenie stolca przez usuwanie wody, soli i składników odżywczych z pożywienia, gdy przemieszcza się do jelita grubego. Ściany są w naturalny sposób pokryte śluzem i zdrowych bakterii wspomagających zawartości przez okrężnicę.

Build-up fecal

WebMD twierdzi, że jest mało prawdopodobne, musi być oczyszczone jelita grubego. Dwukropek naturalnie rzuca się starych komórek co trzy dni. Zapobiega to gromadzeniu się produktów oczyszczania jelita grubego powiedzenia powoduje przyrostu masy ciała. Jednak WebMD nie stan, że "szeroka gama objawów spowodowanych przez zaparcia mogą być łagodzone przez lewatywy" i oczyszczania jelita grubego może mieć podobny efekt, choć w dużej mierze niesprawdzone.

Dwukropek Czyszcząc

Najbardziej naturalny sposób, aby oczyścić jelita grubego jest przez wysokiej diety błonnika. WebMD mówi normalny amerykański dieta zapewnia od 10 do 15 gramów dziennie, ale organizm naprawdę potrzebuje od 20 do 35 warunki grams.In z oczyszczania jelita grubego, jedną z najbezpieczniejszych dostępnych opcji wydaje się być irygacji okrężnicy, która jest wykonywana przez przeszkolony personel z właściwego sprzęt. WebMD, że dwukropek procedury nawadniania 5,600 w Wielkiej Brytanii prowadzone są co miesiąc, a "ma poważne działania niepożądane zostały zgłoszone."